HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
YORUM: ''Suriye'deki olaylarda yaralanan bir kişi Türkiye'ye getirildi''
     Suriye'de çıkan olaylarda yaralandığı belirtilen bir kişi Antakya Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Edinilen bilgiye göre, İdlip'in Cisir ilçesinde çıkan olaylardan kaçan bir grup Hatay'ın Yayladağı ilçesi Güveççi köyü sınırına geldi.
    
     ATAYURT: ''Hatay kariyer günleri başlıyor''
     İşsizliğin azaltılması ve istihdamın arttırılması amacıyla geliştirilen istihdam politikalarında işsizin işverenle buluşturulması için düzenlenen kariyer günleri bugün Mustafa Kemal Üniversitesi'nde başlıyor.
    
     SÖZ: ''Saadet mutlaka mecliste olmalı''
     Seçim çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayı Necmettin Çalışkan beraberindeki diğer adaylarla birlikte bazı basın yayın kuruluşlarını ziyaret ettikten sonra İskenderun?a geçen adaylar esnafı ziyaret ederek destek talebinde bulundu.
    
     ÖZYURT: ''Siyasette esas amaç taş üstüne taş koymak''
     Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Samandağ ilçesine yaptığı ziyarette, kente yapılan yatırımların devam etmesi ülke genelinde elde edilen istikrarın sürmesi, 2002 yılı öncesine dönmemek üzere 2011 yılında kalınan yerden daha ileri devam etmek için 12 haziranda halkın kararını vermesi gerektiğini belirti.
    
     KENT: ''Eş zamanlı operasyonda 1,5 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi''
     Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 3 ayrı işyerine düzenlenen eş zamanlı operasyonda 1,5 ton kaçak akaryakıt ele geçirildiği bildirildi.
    
     ASYA: ''Türkiye'yi yönetmek için hazırlanıyoruz''
     Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, partilerinin Türkiye'nin 81 ilinde 550 milletvekili adayıyla seçime girdiğini, Hatay'ın Kanatlı Mahallesindeki HAS Parti İl Başkanlığı Binasının açılışında yaptığı konuşmada, siyasi partilerin birikimin ve tahakkümün aracı olarak kullanıldığını iddia etti.
    
     ASİ: ''Sağlık-Sen Hatay şube binası açıldı''
     Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sağlıkta dönüşümle birlikte halka verilen hizmet kalitesinin arttığını, ancak sağlık çalışanlarının hak ve menfaatlerinin iyileştirilmediğini söyledi.
    
     EXPRES: ''Gençlerimiz gurur kaynağımızdır''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, METEF Eğitim Bilim ve Kültür şenliklerinde yaptığı konuşmada bu tür organizasyonların emsallerine göre farklılık gösteren çocukların fark edilmelerini sağlamak olduğunu ifade ederek ''Çocuklar bizim gurur kaynağımızdır'' dedi.
    
     HATAY: ''Herkese çözüm olacağız''
     Seçim çalışmalarını Uzunçarşı ve esnafı ziyaret ederek sürdüren CHP milletvekili adayı Nihat Matkap, ''Bizler sadece esnafın değil her kesimin sıkıntılarını gidermek için yola çıktık. Herkese çözüm olacağız'' dedi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 25 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  46120 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle