HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  KENT: ''Türkiye'de koalisyon hükümetleri başarılı oldukları görülmemiştir''
     Eski Adalet Bakanı, AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Türkiye'de koalisyon hükümetlerinin başarılı olduğunun görülmediğini, aile şirketlerinde bile baba ile oğulun çatışma içinde olduğunu, buna izin verilmemesi gerektiğini söyledi.
    
     ATAYURT: ''Siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarındandı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ)Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Hatay Milletvekili Adayı Şefik Çirkin'i kabul etti. Güder, Türk demokrasisinin vazgeçilmez unsurlarından birisinin siyasi partiler olduğunu belirtti.
    
     EXPRES: ''Erhan Aksal Turnuvasında gruplar ve fikstür belli oldu''
     Her yıl Antakya Festivali kapsamında geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası'nda grupların ve fikstürün belli olduğu bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''İskenderun Devlet Hastanesi törenle hizmete girdi''
     Hatay'ın İskenderun ilçesinde temeli 1994 yılında atılan 256 yataklı Devlet Hastanesi tamamlanmasının ardından düzenlenen törenle hizmete açıldı. Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, açılışta yaptığı konuşmada, Numune Mahallesi'nde yaptırılan hastanenin açılış töreninde, son yıllarda Hatay'da sağlık alanında önemli adımlar atıldığını kaydetti
    
     SÖZ: ''Çalışkan 9 yıl yapılacaklar için yeterli süredir''
     Saadet Partisi milletvekili adayı Necmettin Çalışkan,''9 yıllık AK Parti yaptıkları ile yapması gerekenleri yerine getiremedi ve bu süre zarfında projelerinin hayata geçirmeleri gerekiyordu çünkü 9 yıl yeterli bir süre'' dedi.
    
     ASYA: ''Verimlilik artacak''
     Milli Prodüktivite Merkezinin (MPM), çeşitli illerde 1998'den beri, valilikler ile sanayi ve ticaret odalarıyla işbirliği yaparak gerçekleştirdiği ''Verimliliği Artırma Projesi'' (VAP) Hatay'da da başladı.
    
     ASİ: ''Farklı olanın fark edildiği bir dönemdeyiz''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, istihdam konusunda farklı olanın fark edildiği bir dönemde yaşanıldığını belirtti. Lekesiz, Valilik, İŞKUR, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliği ile MKÜ Tayfur Sökmen Yerleşkesi, Ziraat Fakültesi binasında gerçekleştirilen ''Hatay Kariyer Günleri'' programında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin 30 yıl öncesine kadar çok büyük aşamalar kaydettiğini, her yıl üniversitelerden binlerce mezun verildiğini ifade etti.
    
     YORUM: ''Dağ ceylanlarına üretim istasyonu kurulması planlanıyor''
     Dünyada İsrail dışında sadece Hatay'da yaşadığı belirtilen ve ''Hatay Dağ Ceylanı'' olarak literatüre geçen tür için üretim istasyonunun kurulması planlanıyor.
    
     HATAY: ''Dünyanın en pahalı enerjisini biz kullanıyoruz''
     Dünyanın en pahalı enerjisini tüketen ülkenin Türkiye olduğunu belirten Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, buna rağmen ülkemizde enerji fiyatlarını düşürmek için hiçbir proje üretilmediğinin altını çizdi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 26 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  72105 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle