HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
HATAY: ''Okuma-yazma öğrenmenin mutluluğunu yaşadılar''
     Ali Sayar İlköğretim Okulu 1-A sınıfı öğrencileri okul yönetimi tarafından organize edilen Okuma Bayramında okuma-yazma öğrenmenin mutluluğunu şiirler okuyup oyunlar oynayarak velileriyle paylaştılar
    
     ATAYURT: ''CHP'li adaylar baroyu ziyaret etti''
     Baro Başkanı Sinan Akgöl, Türkiye'nin hukuki anlamda ciddi sorunlarının bulunduğunu belirtti. Akgöl, CHP Hatay milletvekili adayları Mehmet Ali Ediboğlu, Refik Eryılmaz ve Hasan Akgöl'ün baroyu ziyaretinde yaptığı konuşmada, seçimlerin barış ve huzur içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.
    
     EXPRES: ''Hatay Belediyeler Birliği Meclisi mayıs 2011 dönemi toplantısı''
     Hatay Belediyeler Birliği Meclisi mayıs 2011 dönemi toplantısını Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş başkanlığında gerçekleştirdi.
    
     ÖZYURT: ''Dünyaya açılacak pencere''
     Antakya yeni müzesinin temeli törenle atıldı. Antakya'nın adını tüm dünyaya duyuracak olan projenin yaşama geçmesi sadece 700 gün sürecek. 40 dönümlük alana kurulacak yeni müze ile mozaikte dünya liderliğine yükselecek.
    
     SÖZ: ''HASİAD evi törenle açıldı''
     Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) tarafından restore edilen eski Antakya evi, törenle açıldı. Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, törende yaptığı konuşmada, Hatay'ın marka değerinin her geçen gün yükseldiğini söyledi.
    
     ASYA: ''Emniyet Müdürü Kılıç semt pazarını ziyaret etti''
     İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, beraberinde Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amiri Adem Paksoy ve ekibiyle birlikte Akasya Mahallesi'nde bulunan semt pazarını ziyaret ederek burada bulunan pazar esnafı ve vatandaşlarımızın güvenlik konularında sıkıntılarını dinledi.
    
     ASİ: ''MKÜ'de Veteriner Fakültelerinde Avrupa Birliği normlarında akreditasyon süreci konferansı''
     Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Batmaz, akreditasyonun bir kurumun veya bir programın kalitesiyle ilgili yazılmış rapor olduğunu ifade etti.
    
     YORUM: ''Küçükdalyan beldesi festival düzenliyor''
     Küçükdalyan Belde Başkanı Fuat Altınel, Tarihte önemli bir yeri olan beldeyi ve bütün dünyaca bilinen beldenin tarihini ve tarihi kalıntılarını tanıtmak için geleneksel olarak her yıl kutlanmak üzere kültür ve sanat festivali düzenlemeye karar verdiklerini belirtti.
    
     KENT: ''Anne ve Çocuk Sağlığı Semineri''
     Özel Mozaik Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Edip Gali, annelerin hamilelik döneminde hem kendi hem de bebeği için doğru beslenmesinin çok önemli olduğunu belirtti
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 27 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  63970 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle