HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASİ: ''SP'den ATSO'ya ziyaret''
     Saadet Partisi milletvekili adayı Necmettin Çalışkan, işsizlik konusunun tutarlı devlet politikaları ile çözüme kavuşturulabileceğini ifade etti.
     Çalışkan, partinin milletvekili adayları ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'na (ATSO) ziyarette yaptığı konuşmada partisinin işsizliğin çözümü ile ilgili önemli projelerinin bulunduğunu belirtti.
    
     ATAYURT: ''Kalıcı çözümden yanayız''
     KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, iş adamlarını KKTC'ye yatırım yapmaya davet etti. Atun, İskenderun Genç İşadamları Derneği'nin (İSGİAD) davetlisi olarak geldiği Hatay'ın İskenderun ilçesinde, Belediye Başkanı Yusuf Civelek'i makamında ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, KKTC'nin Anavatan Türkiye için, Türkiye'nin de KKTC için önemine dikkati çekti.
    
     SÖZ: ''GSİM'den futbol kursu''
     Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, kentte 8-12 yaş futbol kursunun açılacağını duyurdu.
    
     ÖZYURT: ''12 Haziran'da istikrar oylanacak''
     Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, ''12 Haziran, '2002 yılı öncesine dönelim mi, dönmeyelim mi?' sorusuna cevap aranacak bir seçim olacak'' dedi.
    
     EXPRES: ''Başbakan Erdoğan bugün Hataylılara hitap edecek''
     Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatay il teşkilatının düzenlemiş olduğu mitinge katılmak üzere bugün Hatay'a geliyor.
    
     ASYA: ''Beyazt-ı Bestami törenle anıldı''
     Tarihin en önemli hazretlerinden biri olan Bayezid-i Bestami mezarı başında törenlerle anıldı. Har yıl mayıs ayının son haftasında çeşitli etkinliklerle anılan Bayezid-i Bistami hazretlerinin bu yılki anma törenlerine eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu'nun oğlu Beşiktaş eski yönetim kurulu üyesi Murat Aksu, Kırıkhan Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, Belediye Başkanı Murat Sakman, AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Mehmet Öntürk, Emniyet Müdürü Ahmet Korkmaz, İlçe Jandarma Komutanı P. Yzb. Cemalettin Akyüz, İlçe Müftüsü M. Emin Eneç, siyasi parti ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
    
     HATAY: ''Bölgedeki ticaret hacmini arttıracağız''
     Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş illerinin ihracat kalemlerinde düşük oranda olan işlenmiş tarımsal ürünlerin yükseltilmesi için destek kararı aldıklarını belirten DOĞAKA Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti ''Böylece bölgedeki ticaret hacmini arttıracağız'' dedi.
    
     YORUM: ''Antakyalı sporcular Türkiye ikincisi''
     Antakya Serdar Yolcu Sport ve Dance Academy Spor Kulübü sporcularının, Bursa'da yapılan ''Türkiye Dans Sporları Federasyonu Kupası''nda minikler kategorisinde ikincilik elde ettiği bildirildi.
    
     KENT: ''Antakya Gazetesi'nin 45. yıl etkinliği''
     Hatay'da günlük yayımlanan Antakya Gazetesi'nin 45. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ''2011 Liseler Arası Müzik Yarışması''nda Koro'da İskenderun Demir Çelik, Solo'da Bedi Sabuncu, Rock'ta Yüksel Kemal Behzatoğlu Anadolu Liselerinin birinci olduğu bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 29 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  62895 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle