HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ASİ: ''Adliye Sarayı resmen açıldı''
     Adalet Bakanı Ahmet Kahraman, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin'in katılımıyla, Hatay Adliye Sarayı ile toplam 17 yatırımın açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
    
     ATAYURT: ''Açık ameliyat artık tarih oluyor''
     Özel Defne Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Haydar Mısırlıoğlu ''Laparaskopık Histerektomi Yöntemini'' ile başarılı bir operasyon gerçekleştirerek Hatay'da bir ilki daha uyguladıklarını bildirildi.
    
     SÖZ: ''Alhasoğlu Küçük Sanayi Sitesinde esnafla buluştu''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili adayı Suzan Alhasoğlu, Küçük Sanayi Sitesi'nde esnafı dolaştı. Herkesin yakından tanıdığı Alhasoğlu'nu esnaf büyük ilgiyle karşıladı.
    
     ÖZYURT: ''Başbakan'dan Hatay'a Büyükşehir müjdesi''
     Hatay'da partisince İtfaiye Meydanı'nda düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonrasında Hatay'ın büyükşehir statüsüne alınacağını müjdeledi.
    
     EXPRES: ''Yayladağı'na sigara fabrikası kurulacak''
     Hatay Bağımsız milletvekili Aday Nihat Taşkın, seçilmesi halinde Yayladağı ilçesinde sigara fabrikası kiracağını kaydetti.
    
     ASYA: ''Zayıflamak için biberin acısına katlanıyorlar''
     Herkesin yiyemeyeceği kadar acı olmasıyla dikkati çeken Samandağ biberine, metabolizmayı hızlandırarak zayıflattığı olduğu gerekçesiyle kilo vermek isteyenlerin ilgisinin her geçen gün arttığı bildirildi.
    
     HATAY: ''Türkiye birincisi Antakya'dan''
     Garanti Bankası ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) işbirliğiyle bu yıl 5'incisi düzenlen Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması'nda aslen Antakyalı olan Forum Mühendislik sahibi Zeynep Rüstemoğlu birinci seçildi.
    
     YORUM: ''Suriye'den gelen vatandaşlar''
     Suriye'nin Türkiye sınırına yakın bazı köylerinde yaşayan ve ülkelerindeki baskıdan kurtulmak istedikleri iddiasıyla tel örgüleri aşarak Hatay'ın Yayladağı ilçesine gelen Suriyeliler, kaldıkları çadır kentte bir ayını doldurdu.
    
     KENT: ''KKTC'de yatırım yapmak isteyen her girişimciye kolaylık gösteriyoruz''
     KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, iş adamlarını KKTC'ye yatırım yapmaya davet etti. Atun, İskenderun Genç İşadamları Derneği'nin (İSGİAD) davetlisi olarak geldiği Hatay'ın İskenderun ilçesinde, Belediye Başkanı Yusuf Civelek'i makamında ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, KKTC'nin Anavatan Türkiye için, Türkiye'nin de KKTC için önemine dikkati çekti
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 30 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  74010 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle