HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
EXPRES: ''Dörtyol'da AK Parti rüzgarı
     Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili adayı Sadullah Ergin ve beraberindeki heyet Dörtyol ilçesinde gezmedik belde, köy, ev bırakmadı.
    
     ÖZYURT: ''Birliği hak ettiği yere taşıyacağız'
     Hatay Belde Belediyeler Birliği aynı zamanda Çekmece Belediye Başkanı Cafer Özenir, 1999 yılında kurulmuş olmasına rağmen bugün itibariyle sadece 5 üyesi bulunan birliği yeniden ayağa kaldırmak için çalışma yürüteceğini söyledi.
    
     HATAY: ''Alınan önlemler yeterli değil''
     Son dönemlerde Harbiye'de üst üste meydana gelen trafik kazalarına dikkat çeken belde sakinleri trafik kazalarına karşı alınan önlemlerin yetersiz olduğuna vurgu yaparak, bölgeye kurulacak taş ocağının kazaları daha da arttırabileceğini söylediler.
    
     YORUM: ''307 polis törenle diplomalarını aldı''
     Hatay'da Polis Meslek Yüksekokulu'nu (PMYO) bitiren 307 polis adayı, düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
    
     KENT: ''Antakya Belediyesi Halk Müziği Korosu konseri''
     Antakya Belediyesi Türk Halk Müziği Korusu, ''Baharda Ezgilerle Anadolu'' konseri verdi. Belediye Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren koro Şef Yusuf Beyhan yönetiminde Kültür Merkezi'nde sahne aldı.
    
     ASİ: ''Uyuşturucu tacirleri yakalandı''
     Hatay'da düzenlenen iki ayrı operasyonda toplam 2 kilo 225 gram kubar esrar ile 5 adet captagon ele geçirildi. Operasyonlarda, 2 kişi gözaltına alındı.
    
     ASYA: ''Anadolu'da ilk ipek kumaş dokuma Hatay'dan''
     İl Milli Eğitim Şube Müdür Ahmet Aydın Anadolu'da ilk ipek kumaşın Antakya merkeze bağlı Harbiye beldesinde dokunduğunu söyledi.
    
     SÖZ: ''Saadet adayları Samandağ'da''
     Saadet Partisi Hatay milletvekili adayı Necmettin Çalışkan, ülkenin tahrip olan milli ve manevi değerlerinin peşinde olduklarını belirtti. çalışkan, partisinin milletvekili adaylarıyla birlikle Samandağ ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
    
     ATAYURT: ''Nükleer atıkların çöp merkezi olmayacağız''
     Dünya Çevre Günü dolayısıyla etkinlik düzenleyen Antakya Çevre Koruma Derneği (AÇKD) Başkanı Selda Asker hiçbir çevre kaygısı gütmeden nükleer santralleri ülkemize getiren yasal düzenlemeleri, her türlü kirli teknoloji transferlerini reddettiklerini belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 09 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  53990 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle