HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:

HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
    EXPRES: ''Her projenizde yanınızda olacağım''
     Antakya Gönüllüler Derneği Kurucu Başkanı Tahir Dönmezer ve kurucu üyeleri, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder!i makamında ziyaret etti. Güder, Antakya ile ilgili her projeye destek olacağını belirtti.
    
     YORUM: ''Hizmet sunmak AK Parti'nin işidir''
     Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, hizmet vermenini gururunu yaşadıklarını belirterek ''Hizmet sunmak AK Parti'nin işidir'' dedi.
     HATAY: ''Defne bitkisi kıymete biniyor''
     Hatay'ın neredeyse her bölgesinde kendiliğinden yetişebilen tıbbi ve aromatik bitki olan defne bitkisinin yapılan defne çalıştayı ile birlikte bir çok kişiye istihdam sağlaması bekleniyor.
    
     ATAYUR: ''Şizofren hastasına sahip çıkıldı''
     İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyetini sürdüren Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görevli mahalle polisleri akıl ve ruh sağlığı bozuk, sokakta yaşamını devam ettirmeye çalışan bir vatandaşa sahip çıktığı belirtildi.
    
     KENT: ''Ülke ekonomisinin ayağa kalkması tarıma bağlı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, ülke ekonomisinin ayağa kalkması tarıma bağlı olduğunu söyledi.
    
     ASİ: ''Esnaftan Suriyelilere yardım eli''
     Yayladağı ve Antakya esnafı, Türkiye sınırına yakın yerlerde bekleyen Suriyeliler için yiyecek ve giyecekten oluşan yardım malzemesi topladı.
    
     ASYA: ''Saadet adayları Payas'ta''
     Saadet Partisi milletvekili adayı Necmettin Çalışkan Payas ziyaretinde yaptığı konuşmada, geçmişten gelen birikim ile milletin tek umudu olan parti Saadet Partisi olduğunu söyledi.
    
     SÖZ: ''CHP'li adaylar Yaylıca'da halkla buluştu''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayları Yaylıca beldesinde halkla buluştu.
    
     ÖZYURT: ''Türkiye'ye gelen Suriyeli sayısı her geçen gün artıyor''
     Suriye'nin Türkiye sınırına yakın köylerinde yaşayan ve ülkelerindeki olaylardan kaçtıklarını iddia eden Suriyelilerin Hatay'ın Yayladağı ilçesinden Türkiye'ye geçtikleri bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 10 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  101580 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle