HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASİ: ''Osmanlıdan günümüze 1500 yıllık gelenek''
     Osmanlıdan günümüze 1500 yıllık gelenek olarak bilinen, saraylı kadınların gözdesi ipekli kumaşlara ham madde sağlayan ipek böcekçiliğinin Türkiye'de yeniden canlanmaya başladığı, Bursa'nın, bu sektördeki liderliğini ise Hatay, Diyarbakır ve Antalya'ya kaptırdığı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Herkesin seçim sonuçlarına saygı göstermesi gerekiyor''
     Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesine eşi Şükran Ergin ile birlikte oyunu kullanan Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, herkesin seçim sonuçlarına saygı göstermesi gerektiğini söyledi.
    
     HATAY: ''Akın akın geliyorlar''
     Suriye'deki olaylardan kaçıp Türkiye'ye sığınana Suriyelilerin sayısı 5 bini aştı. Sınırında binlerce Suriyelinin bulunduğu kentte 5 bin kişilik bir çadırkent daha kuruldu.
    
     ATAYURT: ''Mezar değil dayanışma evi istiyoruz''
     Hatay Sosyalist Kadın Meclisleri kadına yönelik şiddete karşı ''Mezar değil, dayanışma evi istiyoruz'' sloganıyla başlatmış olduğu kampanya çerçevesinde toplamış olduğu imzaları Antakya Belediye Başkanlığı'na teslim etti.
    
     KENT: ''Kentin tüm dinamikleri ile birlikte uzun zamandan beri ciddi çalışmalar yürütülüyor''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, genetik kan hastalıkları ve çift taşıyıcıların takip edilip, hasta bebek doğumlarının önlenmesi ve hasta sayılarının azaltılması ile tüm hasta ve çift taşıyıcıların kayıt altına alınıp düzenli istatistiklerinin çıkarılıp sağlıklı sonuçlara ulaşılması için, İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde ''Talasemi İle Mücadele Merkezi'' kurulduğunu söyledi.
    
     ASYA: ''Kaçak kuşlar doğaya bırakıldı''
     Hatay'da geçtiğimiz günlerde yapılan operasyon sonucu ele geçirilen kaçak 82 saka kuşu ile tedavisi tamamlanan bir şahin doğaya bırakıldı.
    
     YORUM: ''Başarılı öğrenciler ödüllendirildi''
     Reyhanlı ilçesinde Hatay ve ulusal yarışmalarda dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle ödüller verildi.
    
     SÖZ: ''Antakya'nın en çok prim yapan projesi''
     Antis Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Coşkun, ''Rönesans Rezidans'' ile Antakya'nın en çok prim yapan projesini gerçekleştirdiklerini söyledi.
    
     EXPRES: ''Ekmek neden hala ambalajda değil''
     Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) üyeleri günümüzde artan enfeksiyon hastalıkları başta olmak üzere çok sayıda hastalığın sebebi hijyene dikkat çekip ''ekmek neden halen ambalajda değil'' diyerek yetkililere seslendiler.
    
     ANTAKYA: ''Yücel İldiz Hatay'da''
     Süper ligin geride kalan sezonda en başarılı ekiplerinden olan Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, memleketi olan Hatay'da tatilini yaptığı bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 13 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  63145 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle