HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASYA: ''AB 'Kısır çevre kısır insanlar' Gençlik Değişim Projesi''
     Avrupa Birliği (AB) Gençlik Değişim Projesi kapsamında, başlatılan ''Kısır çevre kısır insanlar'' projesi ile İskenderun'un Arsuz Belediyesi kontrolünde, Devlet Planlama Teşkilatı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, 8'i Türk, 32 üniversite öğrencisi Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti
    
     YORUM: ''Ergin, Hataylılara teşekkür etti''
     12 Haziran Genel Seçimleri sonrası kent genelinde oluşan tablodan dolayı memnuniyetini dile getiren Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, seçimler sonrasında Hatay'ın ve Türkiye'nin kazandığını, bütün Hataylılara teşekkür ettiğini belirtti.
    
     KENT: ''Hatay'da Suriyeli sayısı 8 bini aştı''
     Suriye'de yaşanan olaylardan kaçarak Türkiye'ye gelenlerin sayısının 8 bin 538 kişiye ulaştığı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Prestij caddeye doğru adım adım''
     Antakya Belediyesi Prestij Caddeler Projesi kapsamında üst yapı çevre düzenleme çalışmaları hummalı bir şekilde sürdürdüğü Karacaoğlanoğlu caddesinde kaldırımları döşedi, turunç ağaçalarını dikti, ve caddenini birinci derece asfaltlamasını gerçekleştirdi.
    
     ASİ: ''Anız yakmak toprağın verimliliğini düşürür''
     İl Tarım Müdürü Bestami Zabun, anız yakmanın, toprağın fiziksel, kimyasal ve biyolojik özeliklerini bozduğunu ve bunun sonucunda toprak verimliliğini düşürdüğünü belirtti.
    
     ATAYURT: ''Halkımıza teşekkür ediyorum''
     12 haziranda sandık başına giden partili partisi herkese seslenen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Hasan Akgöl, vatandaşlık görevlerini yerine getirdikleri için teşekkür ettiğini söyledi.
    
     HATAY: ''Tüm zamanların şehri Hatay' prestij kitabı''
     Hatay Turizm Derneği Başkan Yardımcısı Hakan Boyacı, mükemmel bir kitapla Hatay'ın yurt içinde ve yurt dışında tanıtımına büyük katkı sağlayarak profesyoneliliğini bir kez daha tescillediğini söyledi.
    
     SÖZ: ''İl Milli Eğitim Müdürü Tulmaç'ın okul ziyaretleri devam ediyor''
     İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, okulların genel durumu hakkında bilgi almak sorunları yerinde görmek amacıyla gerçekleştirdiği rutin okul ziyaretleri çerçevesinde üç ayrı okulu ziyaret etti.
    
     EXPRES: ''Güder, Jandarma Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıldönümünü kutladı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, yayımladığı mesajda, Jandarma Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıldönümünü kutladı.
    
     ANTAKYA: ''Hatay'da bağımsızlar kazanamadı''
     Geride kalan 12 haziran seçimleri sonrasında kentte seçime katılan 7 bağımsız adayın hiçbiri seçilecek kadar oy alamadı. En yüksek oyu Mahmut Aydıncık 9 bin 678 oy aldığı belirtildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 15 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  56420 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle