HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ANTAKYA: ''MKÜ'de minikler diploma aldı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ), Yuva ve Anaokulu öğrencileri için mezuniyet töreni ve yıl sonu gösterisi düzenledi. Tayfur Sökmen Yerleşkesi Atatürk Konferans Salonunda düzenlenen törende, minik öğrencilere diplomaları, MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder tarafından verildiği belirtildi.
    
     ASİ: ''Kır Kahvesi projesi başladı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, yapım çalışmalarına başlanan ''İzmir Caddesi Kır Kahvesi'' projesi Antakyalıların hizmetine sunacağını belirtti.
    
     KENT: ''Gönüllülerden Rektör Güder'e ziyaret''
     Antakya Gönüllüler Derneği Başkanı Tahir Dönmezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundukları belirtildi.
    
     ÖZYURT: ''Suriyelilere kapım kapatamayız''
     Suriye'den gelen göç dalgasını yerinde incelemek için Hatay'a gelen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu,''Suriyeli kardeşlerimize herhangi bir şekilde kapı kapatmamız ve 10 binden sonra durması gibi bir şey söz konusu değil'' diyerek Suriye'nin Türkiye için sıradan bir dış mesele olmadığını vurguladı.
    
     ASYA: ''Angeline Jolie Hatay'a geliyor''
     Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kampını ziyaret etme talebinde bulunan ünlü sinema yıldızı Angelina Jolie'ye izin çıktı, yarın Hatay'a geliyor.
    
     EXPRES: ''Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü'nden 'Yaza merhaba' etkinliği ''
     Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ve Bedii Sabuncu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi işbirliğiyle Ulus Meydanı'nda ''Yaza Merhaba'' etkinliği düzenlendiği belirtildi.
    
     HATAY: ''Hasır işlemeciliği yeni nesillere aktarılıyor''
     Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) faaliyet programı kapsamında, Marka Kent Derneği, Mustafa Kemal Üniversitesi ve Antakya Öğretmenevi ortaklığı ile Valilik ve İl Kültür Turizm Müdürlüğü katkılarıyla yürütülen ''Her eve bir atölye'' projesi kapsamında açılan ''Hasır İşlemeciliği'' kursunda geleneksel ele sanatları yaşatılmaya çalışılıyor.
    
     SÖZ: ''Çevre ile ilgili önemli proje''
     Avrupa Birliği (AB) Gençlik Değişim Projesi kapsamında, başlatılan ''Kısır çevre kısır insanlar'' projesi ile İskenderun'un Arsuz Belediyesi kontrolünde, Devlet Planlama Teşkilatı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, 8'i Türk, 32 üniversite öğrencisi Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.
    
     ATAYURT: ''Jandarma Teşkilatı'mızın tüm değerli mensuplarını kutluyorum''
     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Jandarma Teşkilatı, Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletin huzur ve güvenliğinin sağlanması konusunda büyük bir vatan sevgisiyle görev yaptığını belirtti.
    
     YORUM: ''Erol Bilecik Endüstri Meslek Lisesi Mezuniyet Töreni''
     Antakya Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Erol Bilecek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Geleneksel Pilav Günü ve Mezuniyet Töreni'nde Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, yaptığı konuşmada, gençlerin umudunu devamlı diri tutup ülkeyi daha iyi bir geleceğe taşıma gayretinde olması gerektiğini söyledi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 16 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  81470 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle