HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ANTAKYA: ''Anız yakmak doğal dengeyi bozar''
     Antakya Çevre Koruma Derneği Başkanı Selda Asker anız yakmanın doğal dengeyi bozduğuna dikkat çekerek, çiftçilerin bu yola başvurmamaları gerektiğini belirtti.
    
     SÖZ: ''Öğretmenin örnek başarısı''
     Türkiye Masterler Şampiyonası 50 metre kelebek yüzme dalında 1. olan Nizamettin Özkan İlköğretim Okulu öğretmeni Kamil Köseoğlu, Türkiye Su Topu Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Ağlar eşiliğinde Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'na bir nezaket ziyaretinde bulundu.
    
     ATAYURT: ''Suriye Takımı Hatay karmasıyla maç yaptı''
     Komşu ülke Suriye'de yaşanan iç savaştan dolayı Türkiye'ye sığınan Suriyeliler bir yandan yaşam savaşı verirken diğer yandan da aynı ülkenin sporcularıyla dostluk ilişkileri yeşil sahalara yansıdı. Antakya Atatürk Stadyumu'nda Suriye Ümit Milli takımı ile Hatay karması karşı karşıya geldi.
    
     HATAY: ''Kapılar ilk kez açıldı''
     Suriyelilerin ülkelerinde yaşanan iç karışıklıktan kaçarak sığındıkları Hatay'ın Altınözü ilçesindeki çadır kentin kapıları ilk defa basına açıldı. Dışişleri Bakanlığı yetkililerinin ve yoğun güvenlik önlemleri altında çadır kenti gezen basın mensuplarının sadece fotoğraf çekmelerine izin verildi.
    
     YORUM: ''AK Parti milletvekillerinden Hassa'ya teşekkür ziyareti''
     AK Parti Hatay Milletvekilleri Hassa'ya teşekkür ziyaretinde bulundu. 12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerin ardından AK Parti'den milletvekili seçilen vekiller, Sadullah Ergin, Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk ve Bayram Türkoğlu, Hassa'ya teşekkür ziyareti için geldiler.
    
     ASYA: ''Gazeteci-Yazar Tekelioğlu okurlarıyla buluştu''
     Gazeteci-Yazar Tuluhan Tekelioğlu, Hatay Kadın Girişimciler Derneği'nin (KAGİD) davetlisi olarak Antakya'da ''40'ında 40 kadın '' isimli kitabını okuyucularına imzaladı.
    
     ASİ: ''İktidar karşısında 2 dönem kaybedenler düşünsün''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez ilçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ, iktidar karşısında iki dönem seçim kaybedenlerin bugün söz söyleme haklarının olmadığını düşündüğünü belirtti.
    
     KENT: ''Çadır kenti ziyaret eden Lekesiz, bilgi aldı''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Yayladağı'nda kurulan Suriyelilerin kaldığı geçici çadır kentlerde incelemelerde bulundu.
    
     ÖZYURT: ''Vergi levhalarınızı ibraz ettirin''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, 2010 yılına ilişkin olarak serbest muhasebeci ve mali müşavirlere veya vergi dairelerine tasdik ettirilmiş olan vergi levhalarının yasal geçerliliğinin bulunmadığını bildirdi.
    
     ZAFER: ''Antakya Belediyesi'nden mültecilere yardım''
     Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Yerel Gündem 21 ve Gençlik Spor Kulübü üyelerinin ortaklaşa yürüttüğü çalışma ile Yayladağı sınırında bulunan mültecilere yardım eli uzatıldı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 20 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  56540 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle