HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASİ: ''UMEM beceri 10 projesi''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, bilginin para ettiği bir çağda yaşandığını, herkesin bu anlamda kendini geliştirmesi gerektiğini belirtti. Lekesiz, Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezi (UMEM) Beceri 10 Projesi kapsamında Büyük Antakya Oteli'nde düzenlenen sertifika töreninde yaptığı konuşmada, tüm dünyada pek çok alanda dinamizm ve dönüşümün yaşandığını söyledi.
    
     EXPRES: ''ATSO olarak işsizlikle mücadelemiz devam edecek''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, ülkenin iki önemli sorunu olduğunu, bunlardan işsizlik ile ATSO olarak mücadele edeceklerini dile getirdi.
    
     ATAYURT: ''Nükleer Tıp ve Tedavisindeki yenilikler''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Koç, hastalıkların erken tanısında nükleer tıbbın önemli olduğunu belirtti. MKÜ ve Türkiye Nükleer Tıp Derneği (TNTD) işbirliğiyle Antakya Savon Hotel'de ''Nükleer Tıp Tanı ve Tedavisindeki Yenilikler'' konulu bir sempozyum düzenlendiği bildirildi.
    
     HATAY: ''Suriye tankları Türkiye sınırında''
     Suriyeli sığınmacıların geçiş noktası olarak kullandığı Yayladağı ilçesine bağlı Güveççi köyü sınırında Suriye tankları görüldü. Tankların görülmesiyle birlikte hareketli saatlerin yaşandığı sınırda Türk askerleri de güvenlik önlemlerini arttırdı
    
     YORUM: ''Kaçak yapılaşmaya izin yok''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kaçak yapılaşmaya asla izin verilmeyeceklerini belirtti.
    
     ASYA: ''Nükleer enerjiye karşı platform''
     Hatay genelinde 26 sivil toplum kuruluşu nükleer enerjiye karşı durmak amacıyla Hatay Nükleer Karşıtı Platformu (Hatay NKP)oluşturdu.
    
     ÖZYURT: ''Ortak amacımız kentlerimizin kalkınması''
     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyesi ve Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Konya Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Kuseyri hepimizin ortak amacı kentlerimizin kalkınmasını sağlamak diye konuştu.
    
     KENT: ''Yalnız değilsiniz projesi bir sosyal sorumluluk projesidir''
     Hatay Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ''Yalnız Değilsiniz Projesi'' kapsamında, yaşlılar için tekne turu düzenledi.
     Antakya'nın çeşitli mahallelerinden otobüsle evlerinden alınarak Samandağ ilçesi Çevlik Limanı'na getirilen 27 yaşlı, buradan tekneye bindirilerek denize açıldı.
    
     ANTAKYA: ''Erzin narenciye festivaline hazırlanıyor''
     Erzin'de ''2.Uluslararası Narenciye Festivali'' hazırlıklarının başladığı bildirildi. Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, geçtiğimiz ocak ayında ilki gerçekleştirilen ve İlçenin ve narenciyenin tanıtımına önemli katkılar sağlayan ''Narenciye festivalinin'' geleneksel olarak yapılacağını söyledi.
    
     SÖZ: ''Büyükelçilik temsilcileri Vali Lekesiz'i ziyaret etti.''
     Türkiye'de bulunan 25 yabancı ülkenin büyükelçilik temsilcileri, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret ettikleri belirtildi.
    
     ANTAKYA: ''Kültür Üniversitesi'nden MKÜ'ü ziyareti''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Kültür Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dursun Koçer'i makamında kabul etti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 24 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  56920 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle