HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASİ: ''Tır Sistemi Eğitim Semineri''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Ortadoğu'da yaşanan bazı gelişmelerin firmaları olumsuz etkilediğini belirtti.
     Çinçin, Anemon Otel'de düzenlenen 'Tır Sistemi Eğitim Semineri'nde yaptığı konuşmada, nakliyeciliğin cefalı ve zor bir meslek olduğunu söyledi.
    
     EXPRES: ''Başsavcı Yıldırım'dan veda ziyareti''
     Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım, Manisa'ya tayin olması dolayısıyla yaptığı veda ve teşekkür ziyaretlerini çerçevesinde Antakya Belediye Başkanı Lütfü savaş'ı makamında ziyaret etti.
    
     ATAYURT: ''Suriyeli vatandaşlara nakdi yardım yapılabilecek''
     Hatay Valiliği'nden yapılan açıklamada, Suriyeli vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için nakdi yardımda bulunulabileceği bildirildi.
    
     HATAY: ''Türkiye Kamu Sen 19 yaşında''
     Türkiye Kamu Sen Hatay İl Temsilcisi Hayrettin Şahin, sendikalarının 19.kuruluş yıldönönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, milletine hizmet edinmeyi amaç edinen Türk Kamu Sen'in 12 Eylül baskılarının azaldığı 1985 yılında örgütlenmeye başladığını ve 27 Haziran 1992 yılında örgütlenmeyi tamamlayıp kurulduğunu belirtti.
    
     YORUM: ''Büyükelçilik temsilcileri Vali Lekesiz'i ziyaret etti''
     Türkiye'de bulunan 25 yabancı ülkenin büyükelçilik temsilcileri, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.
     Lekesiz'in kabulde, yaptığı konuşmada, kentin, pek çok ekonomik gösterge açısından Türkiye'de 81 il içerisinde ilk 10'da yer aldığını, böylesine önemli bir ili daha da iyi noktalara taşıyabilmek için Hatay'ın bir yol haritasını hazırladıklarını kaydetti.
    
     ASYA: ''9.Uluslararası Türkçe Olimpiyatları etkinliği ''
     Uluslararası Türkçe Olimpiyatları etkinliği'nin 26 Haziran Pazar günü Antakya'da düzenleneceği belirtildi.
    
     ÖZYURT: ''Hatay Valiliği İşçi Partisi'nin mitingine izin vermedi''
     Hatay Valiliği İşçi Partisi tarafından düzenlenmesi düşünülen ''Emperyalist Tepkilere Karşı Suriye ile Dayanışma'' yürüyüşü mitingine izin vermedi
    
     KENT: ''Çelik, ölümünün birinci yılında anıldı''
     İstanbul'un Halkalı semtindeki askeri personeli taşıyan servis aracına yönelik bombalı saldırıda şehit olan Jandarma Kıdemli Üstçavuş Bekir Çelik ölümünün birinci yılında anıldı.
    
     ANTAKYA: ''Komisyoncular kongrelerini yaptı''
     Antakya Meyve Ve Sebze Komisyoncuları Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı ve başkanlığına Mustafa Nizamettin Bal yeniden seçildi.
    
     SÖZ: ''Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, çadır kentleri ziyaret etti''
     Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyelileri Hatay'ın Altınözü ve Yayladağı'ndaki çadır kenti ziyaret etti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 25 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  60335 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle