HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 - Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASİ: ''Kirayı ödeyemeyen aile yaşam mücadelesi veriyor''
     Hatay'ın İskenderun ilçesinde kirayı ödeyemedikleri için evden çıkartılınca eşyasıyla sokakta kalan aile zor günler geçiriyor.
    
     ATAYURT: ''Halkımızın Miraç Kandilini kutlarım''
     AK Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci bu gece idrak edilecek Miraç Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında ''Tüm Hataylı hemşehrilerimin Miraç Kandilini kutlarım'' dedi.
    
     HATAY: ''Türkçe evrensel bir dil olma yolunda ilerliyor''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ''9. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları''nın Hatay etabı için Kazakistan, Danimarka, Uganda ve Kolombiya'dan gelen öğrenciler ile öğretmenleri makamında kabul etti ve ''Türkçe evrensel bir dil olma yolunda ilerliyor'' dedi.
    
     YORUM: ''Asi, Antakya'ya yakışır görünüme kavuşacak''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Asi Nehri'nin kente yakışır bir görünüme kavuşacağını, bu kapsamda ekiplerin yoğun bir tempoyla çalıştığını belirtti.
    
     ASYA: ''Berlin'den sonra Antakya'da''
     Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından yürütülen ''Kadın Eliyle Mozaik Tasarımı'' projesi kapsamında eğitim alan kursiyerlerin yaptığı çalışmalar Almanya'nın Berlin kentinde sergilendi.
    
     ÖZYURT: ''Bu proje sosyal sorumluluk projesi''
     Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy ve yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a nezaket ziyaretinde yaptığı konuşmada, Sümerler Mahallesi'nde yaptıracakları ''Hatay Fenerbahçe İşitme Engelliler Anaokulu'' için yer tahsisi konusunda sağladığı katkı ve desteklerden ötürü Savaş'a teşekkür etti.
    
     KENT: ''Sıkıntılı günlere düğün molası''
     Suriye'deki olaylar nedeniyle Türkiye'ye gelen Suriyeliler için Hatay'ın Altınözü ilçesinde oluşturulan geçici çadır kent, genç bir çiftin düğününe ev sahipliği yaptı.
    
     SÖZ: ''MKÜ'de bir ilk gerçekleştirildi''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) aday memurlara yönelik temel eğitim semineri Veteriner Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitim seminerinde, aday memurlara insan hakları, devlet malını koruma ve tasarruf tedbirleri konusunda bilgi verdi.
    
     ANTAKYA: ''Atlantis yüzme havuzu hizmete girdi''
     Harbiye, Çınartepe yolu üzerinde bulunan, işletmeciliğini Murat Şaydak ve Ali Sabri Oduncu'nun yaptığı Atlantis yüzme havuzu hizmete girdi.
    
     EXPRES: ''Hatay iyi bir hava yakaladı''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odası (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, marka kent projesi kapsamında Hatay'ın iyi bir hava yakaladığını kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 28 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  51145 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle