HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber ve başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ATAYURT: ''Suriye'nin sınırı Hatay'dan ibaret değil''
     Büyük Birlik Partisi Hatay İl Başkanı Nevin Zeytineli, ''Türkiye'den Beşşar Esad'a Mektup Var'' başlığıyla yaptığı yazılı açıklamada girişlerin sadece Yayladağı-Altınözü arasındaki bir noktadan yapılmasının komployu ele verdiğine dikkat çekti.
    
     SÖZ: ''İnsan Hakları Kurulu toplandı''
     İl İnsan Hakları Kurulu haziran ayı toplantısını Vali Yardımcısı Akgün Corav'ın başkanlığında gerçekleştirdi
    
     ANTAKYA: ''Suriye pazarı eski canlılığını yitirdi''
     Suriye'de yaşanan olaylardan esnafta nasibini aldı. Antakya'da canlılığıyla dikkat çeken ve Suriye'den getirilen ürünlerin satıldığı Suriye Pazarı eski canlılığını kaybetti.
    
     ASYA: ''Hatay'da umut çocukları projesi''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Genel Sekreteri Serdar Yılmaz Saraç, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında hazırlan ''Antakya Umut Çocukları Projesi'' kapsamında, suça karışmış ve meyilli 10-18 yaş arasındaki 50 çocuğu topluma kazandırmayı amaçladıklarını belirtti.
    
     KENT: ''Suriyeliler geri çevirme gibi bir durumumuz olamaz''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, yerel, bölgesel ve ulusal anlamda gelen yardımların Kızılay'ın eliyle ihtiyaç sahiplerine dağıtıldığını söyledi.
    
     EXPRES: ''ATSO kariyer günü ve sertifika töreni''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) sahibi olduğu Mustafa Kemal Üniversitesi'nin ortağı olduğu ''Hatay'da Etkin İnsan Kaynakları Yönetimi Projesi''nin kariyer günü ve sertifika töreni yapıldı.
    
     ASİ: ''İki kardeş atletin başarısı''
     Hataylı Milli Atletler Abdulgani Tuna ile Emine Hatun Tuna, Mersin'de yapılan Türkiye Şampiyonası'nda birinci olarak kentte madalya ile döndü.
    
     HATAY: ''Kaplumbağalar sahile akın ediyor''
     Her yıl ortalama 200-300 arasında yuva bıraktıkları sahile akın eden yeşil kaplumbağa ve caretta caretta türü deniz kaplumbağalarının bu yıl Samandağ sahillerine 600'e yakın yuva bırakmaları bekleniyor.
    
     ÖZYURT: ''Dünya barışı için dua edildi''
     Antakya'da geleneksel ''St Pierre Bayramı'' Katolik Kilisesi'nde düzenlenen ayinle kutlandı. Çeşitli etkinliklerle kutlanan bayramda dünya barışı için dua edildi.
    
     YORUM: ''Tutuklu ve hükümlülerden el işi çalışmalar''
     Hatay E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan tutuklu ve hükümlüler, kente ait tarihi mekanların alçıdan kabartmasını yaparak, isteyenlere satışını gerçekleştiriyor.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 02 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  55145 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle