HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''TKDK projelere hibe desteği veriyor''
     Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü Savaş Özgürsoy, yeni proje çağrı döneminde kaçırılmayacak fırsatlar sunduklarını belirtti.
    
     EXPRES: ''Antakya Belediyesi kavşak genişletme çalışması''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin, kent içi trafiği rahatlatmak için kavşaklarda yol düzenleme ve genişletme çalışmalarına aralıksız devam ettiği kaydedildi.
    
     KENT: ''Dereceye girenler madalya ve kupayla ödüllendirildi''
     Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kulübü, ''Kulüplerarası Yürüyüş Ligi Final Yarışması''nda yıldız ve 16 yaş altı bayanlar kategorilerinde ikincilik ve üçüncülük elde etti. Dereceye girenler madalya ve kupayla ödüllendirildi.
    
     ANTAKYA: ''Ressam Gülbol çiftçi Almanya'ya gidiyor''
     Hataylı yakma resim sanatçıları Zeynep ve Naim Gülbol çifti Antakya-Aalen Kültür Kulübü ve Aalen Belediye Başkanı'nın daveti üzerine Almanya'ya gideceği belirtildi.
    
     ASYA: ''Çekmece Beldesi ''Barış ve Kardeşlik Şenliği''
     Orhanlı, Çekmece, Nahırlı ve Günyazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneklerince ''Barış ve Kardeşlik Şenliği'' düzenlendi.
    
     ASİ: ''Suriye'den Hatay'a gelin geldi''
     Harbiye beldesinde yaşayan Yılmaz Mersin, Suriye'nin Lazkiye kentinde tanıştığı Büşra Abbas ile evlendi. Büşra Abbas ile birlikte Yayladağı Gümrük Kapısı'ndan davul zurna eşliğinde Türkiye'ye giriş yapan Mersin, eşiyle altı ay önce tanıştığını anlattı.
    
     ATAYURT: ''Güder, Atçana höyüğündeki kazı merkezinde incelemelerde bulundu''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, kazı çalışmaları başlayan Aççana Höyüğü ile kazı evini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
    
     HATAY: ''Vali Lekesiz köy yollarını inceledi''
     Hatay Valisi Mehmet Celallettin Lekesiz, yapımı devam eden ve çalışmaları tamamlanan köy yollarında incelemelerde bulundu.
    
     ÖZYURT: ''Suriye 2 teröristi Türk makamlarına teslim etti''
     Suriye'nin ''Adana Mutabakatı'' gereğince 2 PKK terör örgütü mensubunu Türk makamlarına teslim ettiği bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 05 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  38255 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle