HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 ASYA: ''En önemli güç değişime ayak uydurmaktır''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, küreselleşmenin sonucunda sahip olunması gereken en önemli gücün değişime ayak uydurma olduğunu belirtti.
    
     YORUM: ''Tek isteği çocuklarını ayakları üzerinde yürürken görmek''
     Nörolojik hastalık nedeniyle ayakları üzerinde durmakta güçlük çeken ve bu nedenle ancak ellerini de kullanarak yürüyebilen 6 kardeşin babası Reşit Ulaş, yaşının ilerlemesi nedeniyle artık çocuklarıyla ilgilenecek manevi gücünün kalmadığını, tek isteğinin ölmeden çocuklarının sağlığına kavuşması olduğunu kaydetti.
    
     EXPRES: ''Ortaklaşa kaçak et operasyonu''
     Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ve Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'ne bağlı güvenlik güçleri işbirliğiyle yürütülen, halk sağlığını korumaya yönelik operasyonlarda 130 kilo kaçak et ele geçirildi.
    
     KENT: ''Gülbol çifti Uluslararası Aalen Festivali'ne katılacak''
     Hataylı yakma resim sanatçıları Zeynep ve Naim Gülbol çifti Antakya-Aalen Kültür Kulübü ve Aalen Belediye Başkanı'nın daveti üzerine Almanya'ya gideceği belirtildi.
    
     ANTAKYA: ''Başsavcı veda ediyor''
     Manisa Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım, Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri'yi ziyaret etti.
    
     ASİ: ''Suriye Devleti kendilerine kucak açacaktır''
     Suriye Kızılayı Başkanı Abdurrahman Attar, Suriye'deki olaylar nedeniyle Türkiye'ye sığınan ve geçici çadır kentlere yerleştirilen Suriyelilerin güvenle ülkelerine dönebileceğini belirterek, Suriye Devleti'nin kendilerine kucak açacağını kaydetti.
    
     ATAYURT: ''Suriyelilere her kesimden yardım geliyor''
     Hatay Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada insani gerekçelerle kentte geçici olarak misafir edilen Suriyelilere her kesimden yardım geldiği ifade edildi.
    
     HATAY: ''Yerel medya Antakya'da buluşuyor''
     Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin Konrad Adenauer Vakfı ile 14 yıldır sürdürdüğü Yerel Basın Seminerleri'nin 59.'su Antakya'da yapılacağı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''MKÜ BESYO'ya başvuru patlaması''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'na (BESYO) bin 494 adayın başvuru yaptığı kaydedildi.
    
     SÖZ: ''Ehliyet sınavına başkasının yerine gireceği tespit edilen 7 kişi yakalandı''
     Kırıkhan'da yapılan ehliyet sınavında başkalarının yerine sınava gireceği tespit edilen 7 kişinin yakalandığı bildirildi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 06 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  66150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle