HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN


 Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 KENT: ''61. Hükümetin Adalet Bakanı Sadullah Ergin''
     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinede Adalet Bakanlığı'na Sadullah Ergin yenden getirildiği belirtildi.
    
     ASYA: ''Türkiye'ye tatile gelen Hollandalı kadın köy gelini oldu''
     Türkiye'ye tatile gelen Hollandalı kadın, kaldığı otelde garson olarak çalıştığı sırada tanıştığı Türk genciyle Hatay'ın Yayladağı ilçesinde evlendi.
    
     YORUM: ''Hatay'dan hemşehriniz olarak ayrılıyorum''
     Manisa Cumhuriyet Başsavcısılığına atanan Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım 'Hatay'a misafir olarak geldiğini, ancak hemşehri olarak gideceğini belirtti.
    
     EXPRES: ''Evvil Temmuz Festivali''
     Akdeniz Kültür ve Sanat Dayanışma Derneği Başkanı Akın Rencüzoğulları, 10-14 Temmuz tarihleri arasında Samandağ'da ''12. Evvil Temmüz Kültür Sanat Festivali''nin düzenleyeceklerini kaydetti.
     ANTAKYA: ''Vali'den adli yargıya veda yemeği''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun 2011 Yaz Kararnamesi ile tayinleri çıkan hakim ve savcılara yemek verdi.
    
     ASİ: ''Çadır kentlerde şartların uygun olmadığı iddiaları asılsızdır''
     İl Sağlık Müdürü Bayram Kerkez Suriyeliler için Kızılay tarafından kurulan geçici çadır kentlerde şartların uygun olmadığıyla ilgili iddiaların doğru olmadığını belirtti.
    
     ATAYURT: ''Fen Bilimleri Enstitüsü'nde devir teslim töreni''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü görevini yürüten Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necat Ağca görevini Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Gözübenli'ye devretti.
    
     HATAY: ''İlimizde Suriye karşıtı eylem yapılmayacak''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Servet Mullaoğlu, 16 temmuzda kentte yapılacağı söylenen Suriye karşıtı eylem için gerekli araştırmaları yaptıklarını ve kamuoyunu meşgul eden bu eylemin hayata geçmeyeceğini kaydetti.
    
     ÖZYURT: ''Çocuk Yuvası'ndan SGK Müdürü Camkurt'a teşekkür''
     Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mehmet Zülfü Camkurt, İl Sosyal Hizmetler ve Çocuk Yuvası Müdürü Selin Çöl ve Sosyal Hizmet Uzmanı Edip Cemali'yi makamında kabul etti. Çöl, Camkurt'a çocuk yuvasına katkılarından dolayı teşekkür etti.
    
     SÖZ: ''ATSO temmuz ayı toplantısı yapıldı''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) temmuz ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Hayrettin Çolakoğlu başkanlığında gerçekleştirildi

HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 07 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  38480 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle