HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 - Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  HATAY: ''Yerel medya medeniyetler kentinde buluştu''
     Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Konrad Adenauer Vakfı tarafından ortaklaşa düzenlenen ''Yerel Basın Semineri''nin 59'uncusu, Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin (HGC) ev sahipliğinde, medeniyetler kenti Antakya'da yapıldı.
    
     KENT: ''Suriyeli çocukların en renkli günü''
     Türk Kızılayı Reyhanlı çadır kentinde kalan Suriyeli çocuklara yönelik renkli bir psikososyal destek etkinliği düzenledi. Yaşları 5 ile 12 arasında değişen 400 Suriyeli çocuk hep birlikte gökkuşağı renklerini kullanarak devasa boyutta tablolar oluşturdu.
    
     ASYA: ''Korkut Ata Üniversitesi Rektöründen MKÜ'ye ziyaret''
     Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca ve yardımcıları Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder'i makamında ziyaret etti.
    
     YORUM: ''Kısaparmak Kırıkhanlıları coşturdu''
     Türk Askerinin Kırıkhan'a gelişinin 73. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Fatih Kısaparmak ve Özlem Ceylan konser verdi. Eski ve yeni şarkılarını söyleyen Kısaparmak, dinleyenlere keyifli saatler yaşattı.
    
     EXPRES: ''Başsavcı Yıldırım'dan HESOB'a veda ziyareti''
     Manisa Cumhuriyet Başsavcısılığına atanan Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz'e veda ziyaretinde bulundu.
    
     ANTAKYA: ''Çağlayan ile ihracatta yeni rekorlar kıracağız''
     Akdeniz İhracatçılar Birlikleri Koordinatör Başkanı Ali Kavak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 61. hükümette Ekonomi Bakanlığı'na atanan Zafer Çağlayan ile yeni ihracat rekorları kıracaklarını kaydetti.
    
     ASİ: ''Yamaç paraşütüne ilgi artıyor''
     THK İskenderun Sportif Havacılık Kulüp Başkanı Ahmet Çengel, İskenderun'da yamaç paraşütü sporuna ilginin her geçen gün arttığını belirtti.
    
     ATAYURT: ''Turizmciler Hatay'ı tanıtmak için Gaziantep'e gidiyor''
     Hatay Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Nacioğlu, Hatay ilini tanıtmak için Gaziantep'e gideceklerini kaydetti.
    
     ÖZYURT: ''Çadır kentte Suriyeli sayısı 9 bin 219''
     Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Hatay ilinde bulunan Suriye vatandaşlarının sayısının 9 bin 291 kişi olduğunu bildirdi.
    
     SÖZ: ''HASİAD ailesi buluştu''
     Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) bir süre önce açılışını yaptıkları tarihi evin avlusunda dernek üyeleri ve aileleri bir araya geldi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 08 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  74740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle