HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  KENT: ''Başarı tesadüf değil, disiplinli ve kararlı çalışmanın sonucu''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Seviye Belirleme Sınavı'nda (SBS) il genelinde 500 tam puan alarak başarı gösteren 13 öğrenciyi ödüllendirdi. Lekesiz, başarının tesadüfi değil, azim, kararlılık, disiplinli ve düzenli çalışmanın sonucunda ortaya çıktığını söyledi.
    
     ASİ: ''Erhan Aksay Turnuvası 2. tur kura çekimleri''
     Hatay'ın anavatana katılışı kutlamaları kapsamında, Antakya Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası'nın 2. tur final eşleştirmeleri gerçekleştirildi.
    
     ANTAKYA: ''Suriyeli sayısı 8 bin 579'a düştü''
     Kentte geçici olarak misafir edilen Suriyeli misafirlerin sayısı her geçen gün azalıyor. Resmi rakamlara göre, geçici olarak oluşturulan çadırkentlerde kalan Suriyeli sayısı 8 bin 579 olarak belirtildi.
    
     ATAYURT: ''Mesleki eğitime gereken önem verilmeli''
     Sayacılık ve girişimcilik eğitimini tamamlayan kursiyerlerin sertifika töreninde konuşan Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, mesleki eğitime gereken değerin verilmesi gerektiğini bildirdi.
    
     HATAY: ''TKDK sektör temsilcilerini bilgilendirdi''
     Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ikinci proje başvuru çağrı dönemin kamuoyuna duyurulması, sürecinin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi için sektör temsilcilerine tanıtım ve bilgilendirme çalışması düzenlendi.
    
     ASYA: ''Proje hazırlamak için danışman firmaya gerek yok''
     Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti, ajansa sunulan projelerin kabul edilmesi ve başarılı olması için ''ücret karşılığında danışman firmalara hazırlatma şartı'' bulunmadığını belirtti.
    
     YORUM: ''Yöresel mutfak sanatları projesi kapsamında 76 kadın eğitim gördü''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından yürütülen ''Yöresel Mutfak Sanatları Merkezi'' projesi kapsamında eğitim alan 76 kadın, kursta öğrendikleri yemekleri protokol üyelerine sergiledi.
    
     EXPRES: ''Esnaf ve sanatkarlarımız için kaçırılmaz fırsat''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun (TKDK) açıkladığı projenin, esnaf ve sanatkarlar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu belirtti.
    
     ÖZYURT: ''Öğrenciler, Emniyet Müdürü Kılıç'ı ziyaret etti''
     İçişleri Bakanlığının ''İç Göç Uygulaması'' Projesi kapsamında, okullarında başarılı olan 7 ve 8'inci sınıf öğrencilerinden oluşan 30 kişi, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç'ı ziyaret etti.
    
     SÖZ: ''Vali Lekesiz konuk gazetecilere örnek ev sahipliği yaptı''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin kentte düzenlediği ''Yerel Basın Semineri''nde örnek bir ev sahipliğiyle takdir topladığı belirtildi.
    
     EXPRES: ''Eğitime önem veriyoruz''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, bugüne kadar birçok dalda kurs verdiklerini, yüzlerce kişinin eğitimine katkı sağladıklarını kaydetti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 12 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  48735 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle