HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
 YORUM: ''Milletvekili Çirkin, emeklilere 13'üncü maaş için yasa teklifi verdi''
     Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, Meclis Başkanlığı'na sunduğu kanun teklifinde emeklilere her yılın Aralık ayı içinde en son gelir, aylık veya ödenek miktarı kadar ek ödenek verilmesini istedi.
    
     ASYA: ''Hain Saldırı''
     Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsal kesiminde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Fahrettin Aksu'nun Hatay'ın Kırıkhan ilçesindeki kayınpederinin evinde yas var.
    
     ASİ: ''Çadırkentte kalan Suriyeliler Berat Kandilini kutladı''
     Ülkesindeki olaylardan kaçarak Türkiye'ye sığınan ve Kızılay tarafından kurulan geçici çadırkentlere yerleştirilen Suriyeliler, Berat Kandili'ni kutladı.
    
     EXPRES: ''Hatay Güç Birliği Platformu Ankara'ya çıkartma yaptı''
     Hatay Güç Birliği Platformu Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'in başkanlığında Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) çıkartma yaptı. Heyet Hatay'ın sorunları dile getirerek çözümü konusunda destek istediler.
    
     ÖZYURT: ''Çukurova Belediyeler Birliği toplantısı Yayladağı'nda yapıldı''
     Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB)encümen toplantısı Yayladağı ilçesinde yapıldı. Tarsus Belediye Başkanı ve ÇBB Başkanı Burhanettin Kocaman'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya 21 belediye ve belde başkanları katıldı.
    
     SÖZ: ''MKÜ'de aday memurların temel eğitim sınavı yapıldı''
     Mustafa Kemal Üniversitesinde (MKÜ), göreve yeni başlayan aday memurlara yönelik MKÜ Veteriner Fakültesinde temel eğitim sınavı yapıldı.
    
     ANTAKYA: ''Kampüste yolu işgal eden binalar yıkıldı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tayfur Sökmen Kampüsü ana giriş alanı ve Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi arasındaki yol üzerinde bulunan yapılar yol işgali ve trafik kazalarına neden olması nedeniyle yıkıldığı bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Dörtyol'da enerji nakil hatları yer altına alınıyor''
     Hatay'ın Dörtyol ilçesinde doğalgaz ve enerji nakil hatlarının toprak altına alınması çalışmalarının başladığı kaydedildi.
    
     HATAY: ''Soğan üreticileri mahsullerini topluyor''
     Hataylı soğan üreticiler mahsullerini toplamaya başladı. Üreticiler bu yıl masraflarını karşılayamamaktan dolayı zor durumda olduklarını belirttiler.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 19 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  55900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle