HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
    
     HATAY: ''Turizm sektörü sekteye uğradı''
     Suriye başta olmak üzere Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan ve diğer Ortadoğu ülkelerinden Hatay'a gelen turist sayısında gözle görülür bir düşüş yaşandığı belirtildi.
    
     SÖZ: ''MKÜ Ağrı Dağı'nda''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Arkeoloji Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Aynur Özfırat başkanlığında Ağrı Dağı'nda yapılan kazı ve yüzey araştırması projeleri, temmuz ve ağustos aylarında da devam edeceği bildirildi.
    
     ASYA: ''Nez 72. yıldönümünde Hataylıları coşturdu''
     Hatay'ın anavatana katılmasının 72 yıldönümü kutlamaları çerçevesinden düzenlenen 27. Antakya Festivali etkinlikleri kapsamında şarkıcı Nez konser verdi.
    
     ASİ: ''Eski Antakya yenileniyor''
     İl Kültür ve Turizm Müdürü Aysun Çakar Çelenk, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Kurtuluş Caddesi üzerinde yapılan ''Sokak Sağlıklaştırma Projesi'' kapsamında 74 tane eski Antakya Evi'nin restore edileceğini söyledi.
    
     ZAFER: ''Filistin Heyetinden ATSO'ya ziyaret''
     Hatay'ın anavatana katılış kutlamaları ve 27. Antakya Festivali etkinliklerine katılım göstermek üzere kente gelen Filistin Heyeti, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'na (ATSO) bir ziyarette bulundu.
    
     ÖZYURT: ''Hatay Basın Kulübü gazetecileri bir araya getirdi''
     Hatay Basın Kulübü, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.
    
     KENT: ''Aba Güreşi Şampiyonasında dereceye girenlere 74 altın ve çeşitli hediyeler verildi''
     Hatay'ın anavatana katılmasının 72. yıldönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ve 7 ülkeden 56 sporcunun katıldığı ''2. Uluslararası Geleneksel Aba Güreşi Turnuvası''nda, takım sıralamasında Türkiye birinci, Azerbaycan ikinci, Gürcistan ise üçüncülüğü elde etti. Başpehlivanlığı İsa Göçen kazandı.-
    
     YORUM: ''Domates ve üzüm üreticisini bitki hastalıkları konusunda uyardık''
     Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Abdulsetter Bayram, kent genelinde bulunan 639 domates ve 659 üzüm üreticisini bitkisel hastalıklar konusunda bilgilendirdiklerini kaydetti.
    
     ANTAKYA: ''SHÇEK'e anlamlı ziyaret''
     Hatay'ın anavatana katılışının 72. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen 27. Antakya Festivali etkinlikleri kapsamında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK)bağlı Erkek Yetiştirme Yurdu'nda kalan çocuklar ziyaret edildi.
    
     ATAYURT: ''Basın köprü vazifesi üstlenmektedir''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, basının, olayları doğru, yansız ve hızlı bir biçimde yansıtmak, toplumu aydınlatmak, eksiklik ve aksaklıkları sorgulamak, yönetilenle yöneten arasında köprü vazifesi üstlenmek gibi önemli işlevleri yerine getirdiğini ifade etti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 26 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  52385 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle