HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
     YORUM: ''Ramazan'da kaliteli ekmek çıkmasını sağlayacağız''
     Antakya Fırıncılar Odası Başkanı Semih Ezdeşir, Ramazan'da kaliteli ekmek çıkmasını sağlayacaklarını ve ekmek fiyatlarına zam yapmayacaklarını söyledi.
    
     ANTAKYA: ''Platforma taze kan''
     Hatay Sosyal Dernekler Platformu Başkanlığına Yusuf Ceylan getirilirken, güçlü bir yönetim oluşturuldu. Yeni projeler yolda.
    
     ATAYURT: ''Okullarımızda sık sık deprem tatbikatı yapılıyor''
     Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, kuruma bağlı okul ve kurumlarda depremle ilgili sık sık tatbikat yapıldığını kaydetti.
    
     HATAY: ''MKÜ Mimari Tasarım Girişimleri''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) Mimarı Tasarım Girişimleri adı altında bir etkinlik düzenlendi.
    
     SÖZ: ''Erhan Aksay Futbol Turnuvasına muhteşem kapanış''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hidro Tesislerinde düzenlenen ''Erhan Aksay Futbol Turnuvası Dayanışma Yemeği''nde yaptığı konuşmada, 4 gün süren ve kortej yürüyüşü ile başlayan aba güreşi müsabakaları ile son bulan festivalin Antakya'ya yakışır bir etkinlik olduğunu ileri sürdü.
    
     ASYA: ''Akdeniz Mahallesi şenlikleri başlıyor''
     Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Sultanoğlu, kaybolmaya yüz tutmuş değerleri hatırlamak, hatırlatmak, dostluğu, kardeşliği pekiştirmek ve dayanışma bilincini arttırmak amacıyla bir şenlik düzenleyeceklerini söyledi.
    
     ASİ: ''Hatay'a 25 bin seyirci kapasiteli stad''
     TOKİ ile Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında Hatay'a 25 bin kapasiteli stad yapılması kararı alındı.
    
     EXPRES: ''MKÜ Rektörü Güder'den AK Parti Teşkilatına ziyaret''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, AK Parti Hatay İl Teşkilatı Başkanlığı'na atanan İsmail Kimyeci'yi ziyaret etti.
    
     ÖZYURT: ''Orman yangınlarına dikkat''
     Antakya Orman İşletme Müdürlüğü orman yangınlarının yaygın olduğu yaz mevsimine araç gereç ve yangın söndürme erleriyle hazır. Vatandaşların biraz dikkat göstermesiyle yılda binlerce ağacı kurtarmaya yeter.
    
     KENT: ''Secerlioğlu'nun daha akılcı kararlar almasını bekliyoruz''
     Antakya Belediye ve Spor Kulübü Başkanı Lütfü Savaş, ''Bizleri başarıya taşıyan ve birinci lige yükselmemizde emeği bulunan Antrenör Mustafa Secerlioğlu'nun, duygusallıktan uzaklaşarak her türlü sorunu bizlerle paylaşmasını istiyoruz. Secerlioğlu'nun daha akılcı kararlar almasını bekliyoruz'' dedi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 27 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  56070 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle