HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ÖZYURT: ''Tavsiye raporu var''
     Alışveriş inşaatının durdurulmasını isteyen çevrelere İl Trafik Komisyonu da eklendi. Tavsiye kararı alan komisyon kurulu alışveriş merkezinin Antakya trafiğini olumsuz yönde etkileyeceğini düşünüyor.
    
     KENT: ''Prestij caddelere yenileri eklendi''
     Antakya Belediyesi prestij cadde projesi kapsamında, Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin Cumhuriyet ve Atatürk Caddesinde gerçekleştirdiği alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çevre düzenlemesi zemin taş döşemesi yaptığı kaydedildi.
    
     ANTAKYA: ''3. Aknehir festivali''
     Aknehir Belediye Başkanı Mehmet Mübarek, bu yıl 3.sünü düzenleyecekleri Aknehir Kültür ve Sanat Festivali'nin şenlik havasında geçeceği söyledi.
    
     ATAYURT: ''Töre cinayetleri yüzünden yasta değil isyandayız''
     Antakya Kadın Emeği Kolektifi üyesi kadınlar Dörtyol'da töre cinayetine kurban giden Ceylan Soysal'ın öldürülmesini protesto etmek için yürüyüş düzenledi.
    
     HATAY: ''Suriyeliler ülkemize minnettar''
     Suriyelilerin kaldıkları çadır kentlerde inceleme yapıp onlarla görüşen İngiltere Parlamentosu üyesi Christopher Choper ''Suriyeliler Türkiye'ye minnettar'' dedi.
    
     SÖZ: ''ATSO' da iş sağlığı ve güvenliği eğitimi''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) ''Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik'' doğrultusunda, bir eğitim semineri düzenlendi.
    
     ASYA: ''Sevinçle karşıladık''
     Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Mehmet Öztürk, Hatay'a Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından 25 bin kişilik stat ve spor kompleksi yaptırılması kararını büyük bir sevinçle karşıladıklarını söyledi.
    
     ASİ: ''Ramazan umresi bir hacca bedel''
     İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, Ramazan'da yapılan umrenin bir hacca bedel olduğunu söyledi.
    
     EXPRES: ''29 kadın sertifikasını aldı''
     Lise mezunu 29 kadın kültür balıkçılığı ve balık avcılığında kullanılan ağların dizaynı, kesimi, donatılması , bakım ve onarımı üzerine 10 ay süren uygulamalı mesleki eğitimlerini başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazandı.
    
     YORUM: ''Hatayspor Arda Demiral ile anlaştı''
     Spor Toto 3. Lig takımlarından Hatayspor, Bozüyükspor'dan Arda Demiral'ı renklerine bağladı.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 28 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  46960 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle