HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ASİ: ''Namus cinayeti indirimi kalktı''
     Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, ''Önceleri namus ve töre cinayetleri ile ilgili büyük indirimler vardı, Türk Ceza Kanunu'nda radikal değişiklikler yapıldı, nitelikli adam öldürme suçuna çevrildi. Ayrıca azmettirenlerin de aynı cezadan yargılanması için yasal altyapı oluşturuldu'' dedi.
    
     EXPRES: ''Millete hizmet etmek boynumuzun borcu''
     AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, ''Ak parti olarak 8,5 yıldır tüm gücümüzü milletten alıyoruz, milletvekili olarak millette hizmet etmek boynumuzun borcudur'' diye konuştu.
    
     YORUM: ''Basketbol yaz okullarına yoğun ilgi''
     Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafında açılan Basketbol Yaz Okulu Antrenör Sedat Asarcıklı yönetiminde yoğun ilgi ile devam ediyor.
    
     ÖZYURT: ''Ramazan-ı Şerif mübarek olsun''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak tüm hemşehrilerin ve İslam aleminin mübarek Ramazan ayının kutlu ve hayırlara vesile olmasını diledi.
    
     KENT: ''17 personel ve 32 yüzme antrenör ile hizmet veriyoruz''
     Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, Antakya Açık Yüzme Havuzu'nun haftanın 7 günü halka açık olduğunu 17 personel, 5 cankurtaran ve 32 yüzme antrenör ile hizmet verdiklerini ifade etti.
    
     ANTAKYA: ''Ulus Alanı'na doğal çim''
     Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü Ekipleri Ulus Alanındaki düzenlemelerin yanı sıra alanda bu kez çimleme çalışması başlattı.
    
     ATAYURT: ''İpek Hatay için önemli bir ürün''
    
     Vali Yardımcısı Akgün Corav ''Ekmeğini İpekten Çıkar Projesi''nin kadın istihdamı konusunda en iyi proje olduğunu, ipeğinde Hatay için önemli bir ürün olduğunu söyledi.
    
     HATAY: ''Töre cinayetleri bitsin artık''
     Dörtyol ilçesinde aile meclisi kararıyla öldürülen Ceylan Soysal'ın annesi Sebiha Hicri yaşanan töre cinayetlerinin son bulmasını istedi.
    
     SÖZ: ''Şampiyonluk kutlaması''
     Erhan Aksay Turnuvası'nda şampiyon olan Karbeyezlılar Derneği Futbol Takımına Karbeyaz Belediye Başkanı Halil Özdemir tarafından yemek verildi.
    
     ASYA: ''Okullarımızı yeni eğitim öğretim dönemine hazırlıyoruz''
     İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, Hatay'daki okulların yeni eğitim ve öğretim dönemine hazırlandıklarını belirtti.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 29 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  32205 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle