HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
  ÖZYURT: ''Tarih için 4 dev adım''
     Gelişen ve değişen dünya koşullarına ayak uydurmaya çaba gösteren marka kent iddiasındaki Antakya, en geç 2013 yılına kadar tarihi eserlere ev sahipliği yapacak dünya çapında 4 mekana sahip olacak.
    
     KENT: ''Neyzen Süleyman Ergüner DSİ Parkında konser verecek''
     Antakya Belediyesi'nin Ramazan şenlikleri çerçevesinde neyzen Süleyman Erguner'in DSİ Parkında konser vereceği bildirildi.
    
     ANTAKYA: ''Okuma parkı amacına ulaştı''
     Yaklaşık bir yıl önce Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Hatay Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD)tarafından DSİ Parkında açılan okuma parkı hatırı sayılır miktarda vatandaşın ilgisiyle karşılaşıyor.
    
     EXPRES: ''Atatürk Caddesi-Stadyum Taksi kavşağında refüj düzenlemesi''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Atatürk caddesi Stadyum Taksi kavşağında meydana gelen trafik sıkışıklıklarını en aza indirmek üzere üst yapıda yeni düzenlenmeler yapmaya başladığı belirtildi.
    
     SÖZ: ''Hatay Gazeteciler Cemiyeti bir yaşında''
     Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin (HGC) bir yaşına girdiği belirtildi. HGC Başkanı Ahmet Yetişen, 2 Ağustos 2010 tarihinde kurulan cemiyetin bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde ses getirerek bölgenin ve Türkiye'nin en büyük cemiyetleri arasına girerek adından söz ettirmeyi başardığını kaydetti.
    
     ASİ: ''Ticaret durdu''
     Komşu ülke Suriye'de yaşanan iç karışıklıklar, Antakya esnafını olumsuz yönde etkiledi. Son yıllarda vizesiz geçişin de etkisiyle hız kazanan iki ülke arasındaki ticaret trafiği olaylar nedeniyle durma noktasına geldi.
    
     YORUM: ''İş bulamayınca bunalıma girip intihar etmek istedi''
     Hatay'da, iş bulamadığı gerekçesiyle bunalıma girdiği belirtilen, Ata Köprüsü'nden Asi Nehri'ne atlayarak intihar etmeye çalışan işsiz kişiyi psikolog ikna etti.
    
     ZAFER: ''Antakya Şehir Tiyatrosu Ramazan Şenliğine hazır''
     Antakya Belediyesi Şehir Tiyatrosu Ramazan boyunca düzenleyeceği şenliklere sıkı hazırlanıyor. Şehir Tiyatrosu Kurucusu ve Yönetmeni Vecdi Koçak, yaptığı açıklamada, ''Halkımıza birbirinden güzel gösteriler hazırladık. Her kesimden vatandaşlarımızı gösterilere bekliyoruz.'' dedi.
    
     ATAYURT: ''Festivalimizi gelenekselleştireceğiz''
     Akdeniz Mahallesi Barış parkında yapılan Kültür Sanat Festivali Tertip Komitesi Başkanı Mehmet Sultanoğlu, ilki yapılan festivali geleneksel hale getireceklerini ifade etti.
    
     HATAY: ''Çaresiz baba yardım istedi''
     Antakya'da 4 çocuğundan ikisi üniversitede okuyan çaresiz baba, bir çocuğunun da üniversiteye hazırlandığını belirterek ''Kazandığım çocuklarımı okutmama yetmiyor. Sayın valimizden bana ve aileme yardımcı olmasını istiyorum'' dedi.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 02 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  40415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle