HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN
ÖZYURT: ''Gösterişli iftar sofralarına hayır!''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, gösterişli, lüks iftar sofralarından kaçınılmasını belirterek, iftar sofralarının kamu vicdanını yaralamayacak türde ve davetli kitlesininde göz önüne ılındığı şekilde hazırlanmasını istedi.
    
     KENT: ''Kurallara uymayan iş yerlerine idari para cezası''
     Antakya Belediyesi Zabıta Müdürülüğü ekipleri Ramazan nedeniyle fırın, iftariyelik, gıda, kasap, market, pastahane, tatlı imalathaneleri, yufkacı, şarküteri gibi iş yerlerini denetlediği ve kurallara uymayan iş yerlerine idari para cezası işlemi uygulandığı bildirildi.
    
     ANTAKYA: ''Şampiyonlukla döndüler''
     İskenderun Yüzme İhtisas ve Sualtı Sporları Kulübü'nün Malatya'daki Türkiye Sutopu Grup şampiyon olduğu ve Türkiye 2.lige yükseldiği belirtildi.
    
     EXPRES: ''Askerlerin istifası normalleşmenin belirtisidir''
     Özgür Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı, Mazlum-Der Hatay Şube Başkanı Ahmet Hamdi Ayan, Yüksek Askeri Şura öncesi Genelkurmay Başkanı ve üç kuvvet komutanının istifalarını kaos yaratacak bir gelişme olarak görmenin mümkün olmadığını demokratların bu gelişmeyi normalleşmeye başlamanın belirtisi saydıklarını kaydetti.
    
     SÖZ: ''İHH'dan Hatay'da 300 aileye gıda yardımı''
     İnsan Hak ve Hürriyet İnsani Yardım Vakfı(İHH)Hatay Şube Başkanı Zekeriya Kanat, Ramazan'da Hatay Genelinde 300 yoksul aileye gıda yardımında bulunacaklarını açıkladı.
    
     ASİ: ''Gençlere örnek olacaklar''
     Merkezi İstanbul'da bulunan Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF), son yıllarda uyuşturucu kullanım yaşının düşmesine karşı önlem olması amacıyla ünlü sporcuların model olarak kullanılacağı uyuşturucu ile mücadele projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.
    
     YORUM: ''Vali Lekesiz, ilk iftarını Suriyeli misafirlerle birlikte yaptı''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Ramazan'ın ilk iftarını, insani gerekçelerle kentte geçici olarak misafir edilen Suriyelilerle birlikte yaptığı belirtildi.
    
     ZAFER: ''Yangında mahsur kalan kadın güçlükle kurtarıldı''
     Antakya'da 5 katlı bir apartmanın 2. katındaki dairede çıkan yangında yaralanan yaşlı kadın, 20 dakikalık uğraş sonucu kurtarılabildi.
    
     ATAYURT: ''Dörtyol'da evde çocuk bakımı kursu başladı''Dörtyol Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi Müdürülüğü ile İŞKUR'un ortaklaşa düzenlemiş olduğu ''Evde Çocuk Bakımı Elamın Yetiştirme Kursu'' 25 kursiyerin katılımıyla başladı.
    
     HATAY: ''Kaçakçılara göz açtırmıyorlar''
     Cilvegözü Kaçakçılık İstihbarat ve Narkotik ekipleri temmuz ayında 875 bin liralık kaçak mala el koyarak kaçakçılara göz açtırmıyor.
    
     ASYA: ''Rektör Güder'e veda ziyareti
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Mimarlık Fakültesi Dekan Vekili ve Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Durdu Kamuran Güçlü, emekliliği dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder'e veda ziyaretinde bulundu.
HATAY GAZATELERİNDE BUGÜN haberi 03 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  53610 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle