HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Zafer: ''Hizmetin muhalefeti, iktidarı olmaz''
     CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, bir milletvekilinin içinde hizmet sevdası varsa o milletvekilinin iktidar veya muhalefet milletvekili olmasının bir şeyi değiştirmeyeceğini belirtti.
    
     Hatay: ''Fırınlar denetimden geçti''
     Antakya Belediyesi Zabıta Müdürülüğü ekipleri, kentte faaliyet gösteren fırın, ekmek fabrikaları, unlu mamul imalat ve satışı yapan iş yerlerine denetimde bulundu.
    
     Asya: ''10 milyonluk yatırım''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yoğun Bakım Üniteleri'nin açılışı MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder ve İl Sağlık Müdürü Mustafa Kiremitçi tarafından yapıldı. MKÜ Rektörü Güder, açılışta yaptığı konuşmada, üniversite olarak bu yıl sağlık ekipmanı konusunda 10 milyon liralık yatırım yaptıklarını kaydetti.
    
     Yorum: ''Lekesiz, ailesinden sevgi evleri'ne moral ziyareti''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, eşi Zehra Lekesiz ile birlikte Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri'ni ziyaret ederek orada devletin şefkatine muhtaç çocuklarımıza moral ziyaretinde bulundu.
    
     Atayurt: ''İŞKUR personeline iletişim eğitimi''
     Hatay İŞKUR İl Müdürlüğündeki personele iletişim eğitimi verildiği bildirildi. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOĞAKA) Teknik Destek Programı kapsamında, ''İletişimin Geliştirilmesi ve Hizmet Kalitesinin Arttırılması'' konulu eğitim seminerine İŞKUR'da görevli 15 personel katıldı.
    
     Özyurt: ''Yeşil kartlıya 117 milyon TL harcandı''
     Hatay genelinde toplam 452 bin 604 yeşil kartlı vatandaşın bulunduğunu belirten İl Defterdarı Mustafa Akdemir, eylül ayı sonu itibariyle 117 milyon 308 bin TL bütçe gideri gerçekleştiğini bildirdi.
    
     Asi: ''Pamuk yetiştiricilerine eğitim''
     Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından ''Hatay Tarım ve Kırsal Kalkınma Stratejik Planı'' doğrultusunda, Antakya Ziraat Odası Toplantı Salonu'nda çiftçilere ''Pamuk yetiştiriciliğinde üretim girdilerinin yönetimi, kültürel işlemlerde mekanizasyon kullanılması ve toprak işleme yöntemleri'' konularının yer aldığı eğitim toplantısı yapıldı.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 13 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  143755 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle