HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Asya: ''Bakan Günay Antakya'da''
     Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Hatay Sanal Arkeoloji Müzesi açılışını yapmak ve bir takım incelemelerde bulunmak için Antakya'ya geldi.
    
     Yorum: ''Valilikten yine Suriye uyarısı''
     Hatay Valiliği, vatandaşlara, zorunlu sebepler dışında can ve mal güvenliği açısından Suriye'ye seyahat etmekten kaçınmaları konusunda uyarıda bulundu.
    
     Kent: ''Sınırda sinirler gergin taksiciler çözüm bekliyor''
     Türkiye ile Suriye arasında yolcu taşımacılığı yapan taksiciler, Suriye sınır kapısında kendilerinden alınan vergi oranlarının arttırılmasına tepki göstererek, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde bulunan Cilvegözü Sınır Kapısı'nda Suriye plakalı taksilerin girişine engel olmaya çalıştı.
    
     Asi: ''Libyalı yaralılar Hatay'da''
     Libya'da Kaddafi rejimini sona erdiren çatışmalarda yaralanan ve ülkelerindeki tedavileri yarım kalan 45 muhalif ile 8 refakatçi, Özel İskenderun Gelişim Hastanesinin girişimleri sonucu tedavi edilmek üzere uçakla Hatay'a getirildi.
    
     Zafer: ''Hatay'da kapalı yüzme havuzu sevinci''
     Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın 2012 bütçe görüşmelerinde açıkladığı ''2014 yılı sonuna kadar her ilin kapalı yüzme havuzu olacak'' haberi, Hatay'da sevinçle karşılandı.
    
     Hatay: ''Hatay'da basketbol hakemi kursu açılacak''
     Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Basketbol İl Temsilciliği tarafından basketbol hakem kursu açılacağı bildirildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 16 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  181195 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle