HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Zafer: ''Havucun zahmetli yolculuğu''
     Ekiminden, toplanmasına ve paketlenmesine kadar zahmetli bir sürecin ardından sofralardaki yerini alan havucun hasadı Hatay'da, başka bölgelerde tarlaların dinlenmeye bırakıldığı ölü sezon olarak tabir edilen kış aylarında gerçekleştiriliyor.
    
     Hatay: ''Hiç kimse güvence altında değil''
     ''Nasıl Bir Anayasa İstiyoruz'' panelinde konuşan CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum Türkiye'nin yeni bir anayasa yapması için toplumun tüm kesimlerinin uzlaştığı erkler arasında hak arayabilme niteliği taşıması gerektiğini söylerken, ülkede hiç kimsenin güvence altında olmadığını kaydetti.
    
     Asya: ''Valiliğe kalite belgesi''
     Hatay Valiliği, İlçe Kaymakamlıkları ve Özel İdare'nin ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandığı bildirildi.
    
     Yorum: ''Başkan Savaş Fatih Caddesi'nde inceleme yaptı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Fatih Caddesi'nde yürütülen asfaltlama ve diğer üst yapı çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
    
     Asi: ''Nasıl Bir Demokrasi' Paneli''
     Ankara Barosu Başkanı Metin Feyzioğlu, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) tarafından Anemon Otel'de düzenlenen ''Nasıl Bir Demokrasi'' adlı panelde yaptığı konuşmada, yeni anayasa hazırlama gibi ciddi bir süreçte siyasilerin magazin haberlerinin konuşulmaması gerektiğini söyledi.
    
     Kent: ''Depremzede vatandaşların tüm ihtiyaçları gideriliyor''
     Hatay İl Sağlık Müdürü Mustafa Kiremitçi, İskenderun'daki depremzedelerin sağlık taramasından geçirileceğini ve tüm ihtiyaçlarının giderildiğini söyledi.
    
     Özyurt: ''Obezite en çok kadınlarda görülüyor''
     Yeterli ve Dengeli Beslenme Hareketli Yaşam Kurulu toplantısında konuşan Hatay Vali Yardımcısı Kadim Doğan obezitenin en çok kadınlarda görüldüğünü ifade etti.
    
     Atayurt: ''Özel Akademi Hastanesi yılbaşını erken kutladı''
     Özel Antakya Akademi Hastanesi çalışanları Harbiye'de özel bir restoranda düzenledikleri etkinlikle yeni yılı erken kutladı.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 19 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  192240 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle