HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Kent: ''Amacımız lezzetlerimizi dünyaya tanıtmak''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ''hoşgörü kenti'' olarak adlandırılan, zengin tarih ve kültürel birikime sahip, Osmanlı, Fransız ve Arap mutfağının da özelliklerini yansıtan Hatay'ın, 600 çeşit yemeğiyle ''Dünya Gastronomi Şehri'' olmak için UNESCO'ya yaptığı adaylık başvurusunun kabul edildiğini bildirdi.
    
     Özyurt: ''Vali Lekesiz esnafın sorunlarını dinledi''
     Vali Lekesiz başkanlığında her ay bir ilçede gerçekleştirilen ''Kaymakamlar Toplantısı'' çerçevesinde Vali yardımcıları ve kaymakamlar ile yapılan toplantı öncesinde esnaf ziyaretinde bulunuldu, esnafın sorunları dinlendi.
    
     Atayurt: ''CHP'den greve destek''
     CHP Antakya Merkez İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ, KESK'in 21 Aralık tarihinde yapacağı bir günlük grevi desteklediklerini bildirdi.
    
     Zafer: ''Trafik kazalarını gerekçe gösterip eylem yaptılar''
     Antakya merkeze bağlı Ekinci beldesinde yaşayan bazı vatandaşlar, trafik ışığı bulunmayan ve sık sık kazalara neden olan yolu bir süreliğine trafiğe kapattı.
    
     Hatay: ''Hatay'ın geleceği turizmde''
     40 kişilik Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) heyetini makamında kabul eden Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay'ın önemli meselelerinin çözüme kavuşturulacağını belirterek, kentin geleceğinin turizm olduğunu söyledi.
    
     Asya: ''Hizmetliler memur yapılsın''
     Türk Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin, kamuda görevli hizmetlilerin düşük kadroya ve az ücrete mahkum edildiğini savunarak, hizmetlilerin memur kadrosuna alınması gerektiğini belirtti.
    
     Yorum: ''Güngör Ottoman Pallace'da ek sosyal tesisler''
     Güngör Ottoman Palace'da yaptırılan 8 bin metrekare büyüklüğündeki sosyal tesis hizmete başladı. Ottoman Palace Genel Müdürü Ali Şenak, otelin bazı sosyal alanlarının talebi karşılamakta yetersiz kaldığını, 8 ay önce ilave sosyal tesis projesi hazırlayarak inşaata başladıklarını söyledi.
    
     Asi: ''Temiz, yeşil ve şiddetsiz bir Türkiye istiyoruz''
     Türkiye Gençlik Federasyonu Başkanı Rıza Sümer, federasyonları tarafından toplumda şiddetin ortadan kaldırılmasına katkı sağlamak amacıyla hazırlanan konferansta ''Temiz, yeşil ve şiddetsiz bir Türkiye istiyoruz'' dedi.
    
     Antakya: ''Minikler Savaş'ın konuğu''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Latife Hanım Anaokulu yönetici ve öğrencilerini makamında kabul etti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 20 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  160885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle