HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Asya: ''Antakya Belediyesi yeni logosunu seçiyor''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, önemli değişimlerin yaşandığı bu yüzyılda kente yakışır yeni bir logonun gerekli olduğunu söyledi.
    
     Yorum: ''Basketbol hakem kursu''
     Hatay'da basketbol hakem kursunun açılacağı bildirildi. Basketbol İl Temsilciliğinden yapılan yazılı açıklamada, aday hakem kursunun cuma günü başlayacağı kaydedildi.
    
     Asi: ''Fransa Meclisindeki yasa teklifi''
     Ermeni asıllı Türk vatandaşlarının yaşadığı Hatay'ın Samandağ ilçesine bağlı Vakıflı köyünden, Fransa'daki 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarının reddedilmesini suç sayan yasa teklifine tepki geldi.
    
     Antakya: ''Çadırkentteki Suriyeli kalp krizi sonucu öldü''
     Suriye'deki olaylar nedeniyle Türkiye'ye sığınan ve Kızılay tarafından kurulan Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki çadırkentte yaşayan Suriye vatandaşı, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
    
     Özyurt: ''Kamu çalışanları taleplerini haykırdı''
     KESK ve Türk Tabipler Birliği'nin organize ettiği bir günlük iş bırakma eylemi tüm yurtta olduğu gibi Hatay'da da hayatı felç etti. Binlerce kamu çalışanı alanlara döküldü ve taleplerini dile getirdi.
    
     Atayurt: ''Ediboğlu meclis araştırması istedi''
     CHP Milletvekili Mehmet Ali Ediboğlu, TBMM Başkanlığına verdiği dilekçede zincir mağazalar ve alışveriş merkezleri konusunda meclis araştırması açılmasını istedi.
    
     Zafer: ''Yurda kaçak sokulan 150 bin akvaryum balığı ele geçirildi''
     Belen'de yasa dışı yollarla yurda getirilen 150 bin adet akvaryum balığı ele geçirildi. Yapılan aramada, bagajda bulunan 6 kolideki 108 naylon tüp içerisinde, yurda yasa dışı yollardan getirildiği tespit edilen 150 bin adet akvaryum balığı ele geçirildi.
    
     Hatay: ''Sıkıntılarımız çözüm bulacak''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin ve meclis üyeleriyle Adalet Bakanı Sadullah Ergin'i ziyaret ederek sıkıntılarını anlattıklarını belirtti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 22 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  161235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle