HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Zafer: ''Jandarma ekiplerinden Ovakent'e uyuşturucu baskını''
     Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'ya bağlı Ovakent beldesinde sabah saatlerinde düzenlenen operasyonda, 2 kilo 500 gram esrar ile 500 gram saf eroin ele geçirildi.
    
     Hatay: ''Hatay maydanozu kazandırıyor''
     İskenderun ve Samandağ ilçelerinde yetiştirilen maydanozlar hem üreticisine hem de tarım işçisine kazandırıyor. Dahası 4 ülkeye ihraç edilen Hatay maydanozu hem il ekonomisine hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor.
    
     Asya: ''Ata köprüsünde intihar girişimi''
     Asi Nehri üzerindeki Antakya Ata Köprüsü korkuluklarına çıkarak boğazına cam parçası dayayan kişi, işadamı olduğunu belirten polisin iknasıyla eyleminden vazgeçirildi.
    
     Yorum: ''Maytap türü patlayıcıların satışı yasaklandı''
     Hatay Valiliği, oyun ve eğlence aracı olarak kullanılan maytap, çatapat, torpil, şerit halindeki kapsüller, oyuncak tabanca mantarları, patlayıcı oyuncaklar gibi piroteknik maddelerin satışı ve kullanımının yasaklandığını duyurdu.
    
     Asi: ''Hem inanç hem meslek mozaiği''
     Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında 2007 yılında oluşturulan ve gösterilen ilgi üzerine kalıcı hale gelen Antakya Medeniyetler Korosu, farklı inanç ve mesleklere sahip üyeleri ile dikkati çekiyor.
    
     Antakya: ''MKÜ'de akademisyenlere dil kursu''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Yabancı Diller Eğitim-Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi (YADİM) tarafından akademik personele Üniversitelerarası Dil Sınavı (ÜDS) kursu verildiği bildirildi.
    
     Özyurt: ''Üretici örgütlerine yönelik toplantı''
     Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, üretici örgütlerine yönelik bilgilendirme toplantısı yaptı.
    
     Atayurt: ''Reyhanlı MYO'da seminer''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Reyhanlı Meslek Yüksekokulunda ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Eğitim semineri başarıyla tamamlandı.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 23 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  163240 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle