HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

- Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
   Antakya: ''Savaş, Türkiye'de yılın Belediye Başkanı seçildi''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, merkezi Gaziantep'te bulunan Kafkas Diasporası Derneği'nin düzenlediği anket sonuçlarına göre, Türkiye'de yılın belediye başkanı seçildi.
    
     Özyurt: ''Fransa'nın tavrını şiddetle kınıyoruz''
     Memur-Sen Hatay Temsilcisi Hasan Urhan, Fransa'nın Ermeni soykırımı iddialarını inkar edenlere hapis cezası verilmesini öngören tasarıyı kabul etmesiyle ilgili, ''Fransa'nın gerçek soykırımı görmek için ilk önce Cezayir gerçeğiyle yüzleşmesi lazım'' dedi.
    
     Atayurt: ''Fransız mallarını kullanmamaya özen gösterelim''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz, Fransız mallarının kullanılmaması yönünde her kesimin hassasiyet göstermesi gerektiğini belirtti.
    
     Zafer: ''Irak'ta çalışmaya başladığı ilk gün hayatını kaybetti''
     Irak'ın başkenti Bağdat'ta 22 Aralıkta düzenlenen bombalı saldırılarda yaşamını yitiren Hataylı Mehmet Uludağ'ın (49), Harbiye beldesindeki evinde yas var. Evli ve üç çocuk babası Mehmet Uludağ'ın eşi Suzan Uludağ, yaptığı açıklamada, eşinin saldırıdan iki gün önce Bağdat'a gittiğini belirterek, seramik işçisi olarak çalışan eşinin daha önce de Rusya, Almanya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde görev yaptığını söyledi.
    
     Hatay: ''Vali Lekesiz, yoksul çocuklarla sinemaya gitti''
     Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, öğrencilerle film izledi. Vali Lekesiz, Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan etkinlik kapsamında, dar gelirli ailelerin yaşadığı mahallelerdeki 10 okulda eğitim gören ve daha önce sinemaya gitme fırsatı bulamayan 180 öğrenci ile sinema salonunda bir araya geldi.
    
     Asya: ''Sağanak yerini sise bıraktı''
     Hatay'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesinin 20 metreye kadar düştüğü bildirildi. Kent merkezinde hafta sonundan bu yana devam eden sağanak, sabah saatlerinde yerini yoğun sise bıraktı. Etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesinin 20 metreye kadar düştüğü kentte, ulaşımda sıkıntı yaşanmaması amacıyla trafik polisleri cadde ve kavşaklarda görev aldı.
    
     Asi: ''Dörtyol'da hırsızlar kıskıvrak yakalandı''
     Dörtyol ilçesindeki iş yerlerinden çeşitli tarihlerde hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 27 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  128045 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle