HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Asi: ''Antakya'nın ünlü mozaikleri sanal alemle buluştu''
     Dünyanın en zengin mozaik koleksiyonlarından birine sahip Hatay Arkeoloji Müzesi'ndeki birçok mozaik ve tarihi eser, ''Hatay Sanal Arkeoloji Müzesi'' projesi kapsamında dünyaya açıldı.
    
     Özyurt: ''Hizmet dolu bir yılı geride bıraktık''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, coşku ve hizmet dolu bir yılı daha geride bırakırken, yeni bir yılı daha karşılayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.
    
     Yorum: ''Ceza evlerinde yılbaşında açık görüş yapılabilecek''
     Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Cumhuriyet Başsavcılıklarına bir genelge yollayarak hükümlü ve tutukluların, yılbaşı dolayısıyla 2 Ocaktan itibaren cezaevlerinde açık görüş yapabileceğini duyurdu.
    
     Zafer: ''Hatay'da etkili olan sis hava ulaşımını da aksattı''
     Hatay'da hafta başından bu yana etkili olan sis nedeniyle hava ulaşımında da aksama yaşandığı bildirildi.
    
     Hatay: ''Fransız mallarını almayın''
     Hatay Sosyal Dernekler Platformu üyeleri, Fransa Ulusal Meclisi'nde 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarının inkarını suç sayan teklifin kabul edilmesini kınayarak Fransız mallarını almayın uyarısı yaptı.
    
     Kent: ''Zabıta müdürlüğü ekiplerinin yılbaşı denetimleri sürüyor''
     Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı dolayısıyla gıda üretimi ve satışı yapan işletmelere yönelik denetimlerini artırdı.
    
     Asya: ''Depremzede çocuklara giysi yardımı''
     İskenderun Belediyesi tarafından depremzede çocuklara giysi yardımında bulunuldu. Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Türk Kızılay'ı İskenderun Şubesine ait bir binada kalan depremzede ailelerin çocuklar için giysi dağıtımına katıldı.
    
     Atayurt: ''Hatay çiftçisi desteklenmeli''
     CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, kentte yeterince desteklenmeyen pamuk, zeytin ve tütün üreticisinin artan girdi maliyetleri karşısında perişan durumda olduğunu öne sürdü.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 31 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  197815 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle