HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Yorum: ''Başkan Savaş esnaf ve STK temsilcileriyle bir araya geldi''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, şehri ziyaret eden yerli ve yabancı turistler ile Antakyalılara daha kaliteli hizmet sunmak adına, hijyen kuralları ve çevre temizliği konusunda esnaf ve sivil toplum örgütü temsilcilerinden destek istedi.
    
     Kent: ''Sabuncu'dan mezun olduğu okula katkı''
     Hataylı hayırsever işadamı Bedii Sabuncu, mezun olduğu Antakya Anadolu Lisesinde iç düzenlemesini yaptığı öğretmenler odasının açılışını yaptı.
    
     Zafer: ''Tarihin sembolü çınar ağaçları tarih olmayacak''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, kentte bölünmüş yol çalışması yapılacak güzergahta bulunan tarihi çınar ağaçlarının korunacağını bildirdi.
    
     Hatay: ''Belen parmakla gösterilecek''
     Belen Belediye Başkanı Cemil Yılmazlar 5 yıl içerisinde Belen'i parmakla gösterilecek bir kent haline getireceklerinin sözünü verdi.
    
     Asya: ''Belediyeden ilaçlama çalışması''
     İskenderun Belediyesi her türlü haşereye karşı ilaçlama çalışmasında kullanılmak üzere termal sisleme cihazı aldığı belirtildi.
    
     Atayurt: ''Başkan Kuseyri HESOB'u ziyaret etti''
     Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğini (HESOB) ziyaret etti.
    
     Asi: ''Antakya Belediye Başkanı Savaş Kırıkhan'da''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, AK Parti Kırıkhan İlçe Teşkilatını ziyaret etti. AK Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci ile Kırıkhan ilçesine giden Belediye Başkanı Savaş, AK Parti İlçe Teşkilatında partililer tarafından karşılandı.
    
     Özyurt: ''Artık sosyal güvencesiz kimse kalmayacak''
     Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hatay İl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, yeni yılla birlikte tüm vatandaşların genel sağlık sigortasına dahil edileceğini belirtti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 04 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  154010 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle