HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  Asya: ''Kılıçlı çete çökertildi''
     Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğinin talimatı doğrultunda Hatay'da düzenlenen operasyonda, ''Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak'' suçundan 60 kişi gözaltına alındı.
    
     Atayurt: ''Hizmetler uyum içinde yapıldığı için sağlıklı yürüyor''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İl Genel Meclisinde grubu bulunan siyasi parti gruplarını ziyaret etti. Lekesiz, hizmetler uyum içinde yapıldığı için sağlıklı yürüyor.
    
     Yorum: ''Hatayspor bugün Antalya'da toplanıyor''
     Spor Toto 3. Lig 3. Grupta ilk devreyi lider tamamlayan Hatayspor'un, ikinci devre hazırlıkları kapsamında bugün Antalya'da çalışmalara başlayacağı bildirildi.
    
     Kent: ''Sis görüş mesafesini 5 metreye düşürdü''
     Antakya ve Reyhanlı ilçelerinde etkisini gösteren sis, yaşamı da olumsuz etkiledi. Alınan bilgiye göre, dün geceden itibaren etkili olan sis nedeniyle Antakya ve Reyhanlı'da görüş mesafesi 5 metreye kadar düştü.
    
     Zafer: ''Yazar Aksoy'un yeni kitabı çıktı''
     Yazar Safaeddin Aksoy, ''Gönül bahçesinde bir gezinti'' adlı kitabının tanıtımını yaptı. Aksoy, Türkiye Yazarlar Sendikası (TYS) İl Temsilciliğinde düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada, kitapta iyi ve erdemli insan olmanın önemi üzerinde durduğunu söyledi.
    
     Hatay: ''Tandır ekmeğinin bereketi''
     Köylerde her evin önünde kent merkezinde ise mahalle aralarında bulunan tandırlarda pişirilen ekmeklere doyum olmazken, vatandaşlar tandır ekmeğinin fırın ekmeğine göre daha bereketli olduğuna inanıyor.
    
     Asi: SGK İl Müdürü Camkurt AGC üyelerini kabul etti''
     Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ve üyelerini makamında kabul etti.
    
     Antakya: ''İnönü Caddesi Pazar günü kapalı''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği Asi peyzaj çalışması nedeniyle İnönü Caddesi'nin bir günlüğüne araç trafiğine kapatılacağı bildirildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 07 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  195330 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle