HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Zafer: ''Alkışlamaya değil akan kanın durması için gittik''
     Saadet Partisi (SP) Hatay İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Necmettin Çalışkan, barış elçisi olarak Suriye'ye gittiklerini ve bu kapsamda Devlet Başkanı Beşşar Esad'la görüştüklerini belirtti.
    
     Hatay: ''Termal turizmde müşteri talebi artıyor''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, birinci dereceden deprem bölgesi olan Hatay'da ciddi bir risk tehdidinin meydana geldiğini bir taraftan da termal su avantajını da beraberinde getirdiğini belirterek termal turizmde müşteri talebinin arttığını söyledi.
    
     Atayurt: ''Rotaractlardan AB projesi''
     Antakya Rotaract Kulübü zihinsel engellilere yönelik Avrupa Birliği fonlarıyla finanse edilecek ''Mozaik atölyesi'' projesini başlatacak.
    
     Yorum: ''Homend Antakya'da moraller üst seviyede''
     Türkiye Kadınlar Basketbol temsilcilerinden Homend Antakya Belediyesi'nde Beşiktaş maçında gelen galibiyet moralleri üst seviyeye getirdi.
    
     Asya: ''9 milyon 330 bin kitap okundu''
     Vali Yardımcısı Kadim Doğan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü salonunda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Hatay genelinde yürütülen Türkiye Okuyor kampanyası dahilinde 2011 yılının sonu itibariyle toplam 9 milyon 330 bin 224 kitap okunduğunu söyledi.
    
     Antakya: ''Atık pil seferberliği''
     Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Taşınabilir Pil Üreticileri ile ortaklaşa düzenlediği proje kapsamında kullanım ömrü dolmuş atık pillerin geri dönüşümle tekrar kullanılması ile ilgili bir çalışma başlatıldı.
    
     Expres: ''Prime Mall Antakya'da bale resitali''
     Antakya'da bulunan Prime Mall Alışveriş Merkezi'nde Oluşum Müzik merkezi dansçıları tarafından klasik bale resitali gösterisi yapıldı.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 10 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  232905 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle