HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Kent: ''Tüm maçları kazanmak istiyoruz''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi Teknik Sorumlusu Levent Deringöl, yeni transferlerin takıma katılmasıyla çok iyi bir duruma geldiklerini ve tüm maçları kazanmak istediklerini söyledi.
    
     Zafer: ''Traktör sürücüleri mercek altına alındı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümünce yapılan araştırmada, kentte traktör kullananların tamamına yakınının emniyet kemeri kullanmadığı ve kazaların çoğunun traktörün devrilmesi sonucu oluştuğu belirlendi.
    
     Asi: ''Yayladağı'nda gümrük kaçakçılığı''
     Hatay'ın Yayladağı ilçesinde bir yolcu otobüsünde, 7 bin 38 adet cinsel uyarıcı hap, jel ve kahve ile çok sayıda otomobil yedek parçası, cep telefonu, sigara, çay ve alkollü içecek ele geçirildi.
    
     Hatay: ''Yerel basının önündeki engeller kaldırılmalı''
     CHP Merkez İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildal, demokrasinin sağlıklı işlemesi ve demokrasi kültürünün toplumda yerleşmesi için özgür ve bağımsız bir basına ihtiyaç olduğunu, yerel basının önündeki engellerin kaldırılması gerektiğini belirtti.
    
     Atayurt: ''Ağaç kesimleri dursun''
     Antakya Çevre Koruma Derneği Başkanı Selda Asker, Antakya Belediyesini ağaç kesimlerini durdurmaya davet ettiklerini belirtti.
    
     Yorum: ''Antakya Belediyesi yeni logosu için oy verme sürüyor''
     Antakya Belediyesi'nin yeni logosu için 3 bin 445 kişinin oy kullandığı, oy verme işlemlerinin ise devam ettiği bildirildi.
    
     Asya: ''Yayladağı'nda Tuncer yeniden başkan seçildi''
     AK Parti Yayladağı 4. Olağan Kongresi yapıldı. İlçe Başkanlığına Recep Tuncer yeniden seçildi.
    
     Expres: ''Tütüncüoğlu'na Vali'den plaket''
     Eski Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu'na Vali Mehmet Celalettin Lekesiz tarafından başarılı çalışmalarından dolayı plaket verildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 11 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  235340 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle