HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Kent: ''Hedefimiz Türkiye ihracatının yüzde 10'unun 4 ilde yapılmasını sağlamak''
     Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Türkiye'nin yaş sebze ve meyve ihracatı liginde önemli bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Hedefimiz ilk etapta Türkiye ihracatının en az yüzde 10'unun 4 ilde yapılmasını sağlamak'' dedi.
    
     Asi: ''Savaş, TRT Anadolu'nun canlı yayın konuğu oldu''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, TRT Anadolu'da yayınlanan ''Takım oyunu'' adlı programın canlı yayın konuğu oldu.
    
     Hatay: ''Hatay böyle gece görmedi''
     Hatay Gazeteciler Cemiyeti tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen ve Hatay'ın enlerinin ödüllendirdiği geceye sanatçısından iş adamına, siyasetçisinden sporcusuna, gazetecisine kadar dünyada ve Türkiye'de isim yapmış Hataylılar katıldı.
    
     Antakya: ''CHP Ayakta''
     CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkındaki fezlekenin demokrasiye vurulan darbe olduğuna vurgu yapan CHP İl Başkanı Servet Mullaoğlu, ''Genel Başkanımızın söylediği her sözün arkasındayız. Bu suç ise biz de suç işliyoruz'' dedi.
    
     Atayurt: ''Tarım öğretiminin 166. yılı''
     Tarım öğretiminin 166. yılı kutlamaları kapsamında Mustafa Kemal Üniversitesi Atatürk konferans salonunda ''Gıda Güvenliği ve Yeni Yaklaşımlar'' konulu konferans düzenlendi.
    
     Yorum: ''Badminton il birincileri belli oldu''
     Hatay'da okul sporları hız kesmeden devam ediyor. Badminton branşında 10 okulun katıldığı yarışmanın birincileri belli oldu.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 12 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  238665 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle