HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Asya: ''Hatay her şeyin en güzeline layık''
     Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, toplu temel atma törenine katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Hatay'da, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'i makamında ziyaret etti. Eroğlu ''Hatay her şeyin en güzeline layık'' dedi.
    
     Asi: ''Yeni yılın terör ve işsizliğin sone erdiği bir yıl olmasını diliyoruz''
     Memur-Sen Hatay İl Temsilcisi Hasan Urhan, Memur-Sen İstişare Toplantısında yaptığı konuşmada yeni yılın, terörün ve işsizliğin sona erdiği, çalışanların mağduriyetlerinin giderildiği bir yıl olmasını dilediklerini belirtti.
    
     Atayurt: ''Denktaş Kıbrıs davasının yılmaz savunucusuydu''
     Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) Başkanı Aykut Özbuğday, KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın ölümünden büyük üzüntü duyduklarını belirterek, ''Denktaş Kıbrıs davasının yılmaz savunucusuydu'' diye konuştu.
    
     Yorum: ''Homend Antakya, Samsun engelini aştı: 77-75''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Hatay'ı temsil eden Homend Antakya Belediyesi, kendi evinde karşılaştığı Samsun Basketbol Kulübü'nü zorlu bir mücadelenin ardından 77-75 mağlup etti.
    
     Hatay: ''Yeni anayasa, toplumsal sözleşme niteliği taşımalı''
     Antakya Sivil İnisiyatif Grubu üyeleri, yeni anayasa ile ilgili görüş ve önerilerini bir taslak halinde hazırlayarak TBMM'ye gönderiyor. Grup sözcüsü Alaaddin Taş, yeni anayasanın toplumsal sözleşme niteliği taşıması gerektiğini söyledi.
    
     Zafer: ''Anadolu Şampiyonası Hatay'da''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, kentin Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin 11. haftası sonunda ilk 8 sırayı alan takımların oluşturacağı 8'li final müsabakalarının ardından Hatay'ın, Anadolu Şampiyonalarının Genç Kızlar kategorisine de ev sahipliği yaparak sporda kendini göstereceğini kaydetti.
    
     Antakya: ''Kamu çalışanları bordro yaktı''
     Eğitim-İş'e bağlı kamu çalışanları memur maaş zamlarına yönelik yürüyüş düzenleyerek maaş bordrolarını yaktı ve alınan kararı protesto ettiler.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 16 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  248185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle