HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Kent: ''Yolcu otobüsüne silahlı saldırı''
     Suriye'nin başkenti Şam'dan Hatay'a gitmekte olan bir Türk yolcu otobüsüne, silahlı gruplarca silahlı ve taşlı saldırıda bulunuldu.
    
     Zafer: ''Sel suyu yıktı geçti''
     Erzin ilçesinde topladığı çöpleri dökmeye gittiği sırada sel sularına kapılan çöp aracı ve onu kurtarmaya çalışan iş makinesi kullanılamaz hale geldi.
    
     Asya: ''Mesele usul değil, esasla ilgili''
     CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu, 19 Mayıs törenlerinin iptaliyle ilgili meselenin usulle değil, esasla ilgili olduğunu, amacın halkın maneviyatını, moral değerlerini ve kararlılığını topluca baskı altına almak olduğunu belirtti.
    
     Asi: ''Denktaş dünya tarihindeki yerini almıştır''
     Türkiye Muharip Gaziler Derneği Hatay Şube Başkanı Mehmet Ramiz Bakır, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesinde Cuma gecesi yaşamını yitiren KKTC'nin kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın ülkesi ve milleti için verdiği haklı mücadeleyle dünya tarihindeki yerini aldığını kaydetti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 17 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  220730 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle