HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Asi: ''Suç örgütüne baskın''
     Hatay ve ilçelerinde düzenlenen operasyonda, 'çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, örgüte üye olmak, örgüt faaliyetleri çerçevesinde göçmen kaçakçılığı yapmak ve resmi belgede sahtecilik' suçlarından 23 kişi gözaltına alındı.
    
     Yorum: ''Yükselen Asi Nehri, tedirgin ediyor''
     Bir süredir ilde yaşanan mevsim normallerinin üstündeki yağış Asi Nehri su seviyesini yükseltirken, bu durum üreticileri tedirgin ediyor.
    
     Zafer: ''Türk Kızılayı, İskenderun'da depremzedeler için hizmet merkezi açacak''
     Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Ümit Günay, Türk Kızılayı'nın İskenderun'da depremzedeler için ''Hizmet Merkezi'' açacağını bildirdi.
    
     Asya: ''TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu üyeleri Hatay'da''
     Türkiye'de bulunan mülteciler, sığınmacılar ve yasadışı göçmenlerin sorunlarının incelenmesi amacıyla TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Alt Komisyon başkan ve üyeleri, Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki çadır kentlerde incelemelerde bulundu.
    
     Hatay: ''Türkiye'nin en büyük limanı olacak''
     İskenderun Limanı'nın 36 yıl süreli işletme hakkının devri için yapılan ihaleyi 372 milyon dolarlık teklifle kazanan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, 30 Aralık 2001'de devraldıkları İskenderun Limanı'nı Türkiye'nin en büyük limanı yapmayı hedeflediklerini belirtti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 19 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  211870 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle