HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Asi: ''Hatay'daki çadır kentlerde kalan Suriyeliler memnun''
     TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Alt Komisyon Başkanı Cemal Yılmaz Demir, ziyaret ettiği çadır kentte kalan Suriyeliler'in 'ülkemizde köşkte kalmaktansa, Türkiye'de, huzur ortamında çadırda kalmayı tercih ediyoruz' dediklerini belirtti.
    
     Yorum: ''Defne Projesi başarıyla sona erdi''
     Hatay İl Emniyet Müdürülüğünün girişimleriyle hazırlanan Defne Sosyal Sorumluluk projesinin başarıyla sona erdiği bildirildi.
    
     Zafer: ''Şafak operasyonu: 26 gözaltı''
     İskenderun'da 17 adrese eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda uyuşturucu madde sattıkları iddia edilen 26 kişi gözaltına alındı.
    
     Asya: ''Mücadeleye devam''
     Bağımlılık yapıcı maddeler ve bağımlılıkla Mücadele 2010/2012 yılı yerel eylem planı kurul toplantısı Hatay Valiliği'nde gerçekleştirildi. Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, toplantıda yaptığı konuşmada, madde kullanımı ve bağımlılığının sadece ilin ve ülkenin değil, tüm dünya ülkelerinin önemli sorunlarından birini teşkil eder hale geldiğini ve bu konuda ciddi önlemler alınması gerektiğini ifade etti.
    
     Kent: ''Kırıkhan Belediye Başkanı Sakman, MHP'den istifa etti''
     Hatay'ın Kırıkhan ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Murat Sakman, partisinden istifa etti. İstifa dilekçesini noter aracılığıyla MHP Hatay İl Başkanlığına gönderdiğini vurgulayan Sakman, istifa nedenini ise 'gördüğü lüzum üzerine' olarak açıkladı.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 20 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  268885 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle