HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  Asi: ''Asi taştı Amik suya battı''
     Hatay Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, tarım arazilerindeki su taşkınları nedeniyle çiftçilerin zararının tespiti için ilgili vali yardımcısı başkanlığında bir komisyon kurulacağını belirterek, ''Kentte etkili olan sağanağın ardından su baskını yaşanan bölgeleri sürekli gözetim altında tutuyoruz'' dedi.
    
     Yorum: ''Öğrenciler yarıyıl karnelerini aldı''
     Hatay'da ilk ve orta öğretimde öğrenim gören 380 bin 680 öğrenci düzenlenen yarıyıl karnelerini alarak heyecan yaşadı.
    
     Zafer: ''Türkiye'yi dünya alkışlıyor''
     Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Koordinatör Başkanı Ali Kavak, Türkiye'nin ihracat yolculuğunda önemli başarılar kaydettiğini, bunun da tüm dünya tarafından ayakta alkışlandığını belirtti.
    
     Asya: ''Türk Kızılayı dünyaya hizmet ediyor''
     Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Türk Kızılayı'nın, üzerinde güneş batmayan bir coğrafyada, hem Türkiye'de hem de dünyada hizmet verdiğini kaydetti.
    
     Hatay: ''Suriyeliler şubatta Kilis'e taşınıyor''
     Yayladağı, Reyhanlı ve Altınözü'nde bulunan kamplarda barınan Suriyeli sığınmacılar, şubat ayında Kilis'e taşınacaklar. Bakanlar Kurulu'nun aldığı karar doğrultusunda Kızılay tarafından Kilis'te hazırlanan konteyner kentlere taşınacak olan Suriyeliler için Kilis'te hazırlıklar devam ediyor.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 21 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  173500 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle