HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Asya: ''Nesillerini köylülere borçlular''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Öğretim Üyesi ve Türkiye Tabiatını Koruma Derneği Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Yaşar Ergün tarafından ilk kez 2008 yılında görüntülenen ''Hatay Dağ Ceylanı'' (Gazella Gazella), köylülerce topraklarına bereket getirdiğine inandıkları için şimdiye kadar neslini korudu.
    
     Asi: ''Minibüs takla attı: 2 ölü 13 yaralı''
     İskenderun'da, tarım işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 13 kişi de yaralandı.
    
     Zafer: ''
     Homend Antakya Belediyespor, Fenerbahçe'yi gözüne kestirdi''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Homend Antakya Belediyespor, hafta sonu kendi sahasında lider Fenerbahçe ile yapacağı maça galibiyet parolasıyla çıkacak.
    
     Expres: ''Demokrasi ve insan hakları sakattır''
     Sağlık İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Hüseyin Künefeci, 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarının reddedilmesini suç sayan yasa teklifinin Fransa Ulusal Meclisinde kabul edilmesini kınadıklarını belirtti.
    
     Hatay: ''Öğretmenlere işaret dili öğretildi''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından hazırlanan proje kapsamında, akademisyenlere, öğrencilere ve öğretmenlere yönelik ''İşitme Engelliler İşaret Dili Teorik ve Uygulamalı Eğitim'' kursu veriliyor.
    
     Yorum: ''MKÜ Dağcılık Topluluğu, arama-kurtarma yapabilme yeterliliğine erişti'
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Amanos Dağcılık Topluluğu'ndan 4 kız 11 erkek sporcudan oluşan dağcı''Kış Şartlarında Temel Arama Kurtarma Eğitimlerini'' tamamlayarak kış şartlarında yapılacak etkinliklere katılma ve gereğinde kış şartlarında arama-kurtarma yapabilme yeterliliğine erişti bildirildi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 27 Ocak 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  183485 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle