HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  Zafer: ''Organları 3 kişiye hayat verecek''
     Hatay'ın İskenderun ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan Remziye Akkuş'un organları, beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından ailesi tarafından bağışlandı.
    
     Asya: ''Şişedeki sanat''
     Hatay'ın Dörtyol ilçesinde 10 yıl önce hobi olarak başladığı cam şişe içerisine tahta parçaları ile maket yapma tekniğini geliştiren Mehmet Yüksel'in ortaya çıkan eserleri ilgi görüyor.
    
     Hatay: ''Valilik mozaikleri tanıtan kitap çıkardı''
     Kentin, ulusal ve uluslararası alanda tanıtımını sağlamaya yönelik önemli çalışmalar yürüten Hatay Valiliğinin, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek ''Hatay Konuşan Mozaikler'' kitabını kültür hayatına kazandırdığı bildirildi.
    
     Antakya: ''Yener geliriz''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde bu hafta sonunda Optimum TED Ankara Kolejliler ile karşılaşacak olan Homend Antakya Belediyesi takımı teknik heyeti ile oyuncular maçı kazanacaklarını söylediler.
    
     Söz: ''Tekvando Hatay il seçmeleri yapıldı''
     İl Tekvando Temsilciliği tarafından düzenlenen İskenderun, Antakya ve Payaslı sporcuların katıldığı tekvando Hatay seçmeleri yapıldı.
    
     Yorum: ''Çinçin, HASİAD'ı kutladı''
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) başkanlığına seçilen Gülay Gül'ü ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ettiğini kaydetti.
    
     Özyurt: ''İlk sınava 46 aday girdi''
     GÜ-KUR Eğitim Kurumları Kurucu Başkanı İsmail Güzelmansur, kentte, Almanca A1 Sınavını ilk kez gerçekleştirmenin heyecanını yaşadıklarını, sınava 46 adayın katıldığını belirtti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 02 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  185175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle