HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
 Asi: ''Başkanlığa yeniden Teksöz seçildi''
     Antakya Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet ve Kooperatifi Olağan Kongresi'nde başkanlığa yeniden Sabit Teksöz seçildi. Meclis Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen kongreye, Teksöz'ün hazırladığı tek listeyle gidildi. Kongrede, Teksöz yeniden başkanlığa seçildi.
    
     Antakya: '' Çek Fahri Konsolosu ziyareti ''
     Çek Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Ufuk Bozkaya, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek'e nezaket ziyaretinde bulundu.
    
     Söz: ''Türkoğlu, Hatay'ın enerji sorununa çare arıyor''
     AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Enerji Bakanlığı Müsteşarı Metin Kilci'yi makamında ziyaret etti. Türkoğlu Hatay'ın enerji konusunda yaklaşık 63 milyon TL'lik bir yatırıma ihtiyaç duyduğunu belirterek, bu yatırım kapsamında Hatay'ın yeni trafo merkezlerine, shaft sahalarına ve elektrik iletim hatlarına ihtiyaç duyduğunu ifade etti.
    
     Hatay: ''Sağlıkçılar şubat ayının değerlendirmesini yaptılar''
     Hatay Sağlık Kurum ve Kuruluşları, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kiremitçi başkanlığında toplanarak 2012 yılının şubat ayı Olağan Değerlendirme ve İstişare toplantısını gerçekleştirdi.
    
     Yorum: ''Kim Tutar artık Hatayspor'u''
     3. Lig 1. Grup'ta liderliğini sürdüren ve şampiyonluk hedefine kilitlenen Hatayspor, dün Antakya Atatürk Stadyumunda konuk ettiği Araklıspor'u 5-2 yenerek 3 puanı daha hanesine yazdırmanın sevincini yaşadı.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 10 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  111360 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle