HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
Hatay: ''AA Haber Akademisi kapılarını açtı''
     Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurlu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, AA Haber Akademisi'nde hazırlanan eğitim programında ajans haberciliği, genel medya, savaş muhabirliği, sürekli eğitim konularında eğitim verileceğini belirtti.
    
     Zafer: ''Güvenlik kaygısı yaşamıyoruz''
     Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliğine katkı sunan sivil toplum örgütü temsilcilerine teşekkür için düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Hatay'da güvenlik kaygısı yaşamadıklarını söyledi.
    
     Asi: ''Hem ıslah hem sosyal sorumluluk''
     Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, 2011 yılı içerisinde mahkemelerde verilen 25 kamu hizmeti cezası ile 210 adli kontrol ve 614 denetimli serbestlik tedbir kararı olmak üzere toplam 849 mahkeme ilamının infazının gerçekleştirildiğini, bu yolla hükümlülerin hem ıslahının hem de sosyal sorumluluğun yerine getirildiğini belirtti.
    
     Antakya: ''Asi riski var''
     Suriye'deki baraj kapaklarının yeniden açıldığı ve fazla suyun Asi Nehri'ne verilmesi sonucu su seviyesinin ciddi biçimde yükseldiği öne sürüldü.
    
     Söz: ''Hatay Beşiktaşlılar Derneği yeni yönetimi belirlendi''
     Hatay Beşiktaşlılar Derneğinin gerçekleştirdiği kongreyle başkanlığa yeniden Mehmet Güçlü'yü seçtiği belirtildi.
    
     Yorum: ''Savaş, HASİAD başkanına başarı diledi''
     Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Gülay Gül, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret etti. Savaş, HASİAD'ın yeni başkanına başarı diledi.
    
     Özyurt: ''Toplu sözleşme töreni bayram havasına dönüştü''
     İskenderun Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Belediye Başkanı Civelek, belediye salonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, belediye işçilerine Türkiye ortalamasının üzerinde zam yapıldığını belirtti.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 10 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  231905 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle