HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN
  Özyurt: ''İşsiz gençlere lojistik destek''
     Hatay Gümrük Müşavirliği Derneği ile Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) destek birimi SODES tarafından desteklenen kurslarla İskenderun'da işsiz gençler lojistik eleman olarak yetiştirilecek.
    
     Hatay: ''Esrar tacirleri polisten kaçamadı ''
     Hatay'da Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yol kontrollerinde bir araçta yapılan aramada, 26 kilo 495 gram esrar ele geçirildi.
    
     Zafer: ''Barajların doluluk oranı yüzde 50 ile 70 oranında''
     Hatay'da etkili olan yağışların ardından barajların doluluk oranı yüzde 50 ile 70 oranında arttı. Devlet Su İşleri (DSİ) 63. Şube Müdürlüğü, kentte ocak ayından itibaren başlayan ve son haftalarda etkisini artıran aşırı yağışın, barajlardaki su miktarını artırdığını bildirdi.
    
     Asi: ''881 yıldır ezan sesi yükselen cami''
     Hatay'ın Yayladağı ilçesinde Abbasiler döneminde Kasım Bey tarafından 1131 yılında yaptırılan ve 2010 yılında restore edildikten sonra yeniden hizmete açılan Kasım Bey Camisi'nden 881 yıldır ezan sesi yükseliyor.
    
     Antakya: ''Homend Adana'da''
     Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde mücadele eden Homend Antakya Belediyesi, BOTAŞ ile Adana'da karşı karşıya gelecek.
    
     Söz: ''Krosçulara kaymakam sahip çıktı''
     Türkiye Liselerarası Kros yarışmalarında Hatay'ı temsil edecek olan Kırıkhan Lisesi Atletizm Takımına Kaymakam Fecri Fikret Çelik sahip çıktı.
    
     Yorum: ''Başkan Savaş'tan gazilere özel ilgi''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, belediye meclis üyeleriyle birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Koruma Derneği Hatay şubesini ziyaret etti ve gazilerle özel olarak ilgilendi.
HATAY GAZETELERİNDE BUGÜN haberi 11 Şubat 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  272360 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle